2000 TL ile i7 860 sisteme yükseltme önerisi

Bütçe
2000

ognkrbyk

Centipat
Merhaba arkadaşlar, elimizdeki sistem özellikleri:

i7 860 işlemci.
Kingston 4 GB 1600 MHz RAM.
R7 240 Sapphire ekran kartı.
Gigabyte h 57 m anakart.
Everest 300 Watt PSU ( maalesef ).
1 TB Toshiba HDD var ama sanırım çok eski pek verimli değil. (Bununla ilgili cok bilgi sahibi değilim).

Ben bu parçaların içerisinden nasıl bir yükseltme sağlayabilirim. Sağlıklı olur mu? Oynanan oyunlar genelde LoL ve emulator üstünden mobil oyunlar. ( LoL Wild Rift, Mobile Legends ). Oyunlarda performans çok kötü. En düşük ayarlarla idare etmeye çalışıyorum. Telefonla çok çok daha rahat ve akıcı oynuyorum. İşin içinden çıkamadım, yardımcı olursanız sevinirim. Ekipman, monitör ihtiyacım yok bilginiz olsun. ( Monitör 60 Hz ASUS VGA girişlidir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, elimizdeki sistem özellikleri:

i7 860 işlemci.
Kingston 4 GB 1600 MHz RAM.
R7 240 Sapphire ekran kartı.
Gigabyte h 57 m anakart.
Everest 300 Watt PSU ( maalesef ).
1 TB Toshiba HDD var ama sanırım çok eski pek verimli değil. (Bununla ilgili cok bilgi sahibi değilim).

Ben bu parçaların içerisinden nasıl bir yükseltme sağlayabilirim. Sağlıklı olur mu? Oynanan oyunlar genelde LoL ve emulator üstünden mobil oyunlar. ( LoL Wild Rift, Mobile Legends ). Oyunlarda performans çok kötü. En düşük ayarlarla idare etmeye çalışıyorum. Telefonla çok çok daha rahat ve akıcı oynuyorum. İşin içinden çıkamadım, yardımcı olursanız sevinirim. Ekipman, monitör ihtiyacım yok bilginiz olsun. ( Monitör 60 Hz ASUS VGA girişlidir.)
Hocam sisteminizi satip o parayida ustune koyarak cokd aha guzel bir sistem toplayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı