2000 TL ile 'Sıfır' ve 'İkinci El' alınabilecek telefonlar

@Silinen üye 2000TL altı, üretici garantisi bulunan cihazlar, eğer çok eski amiral gemileri almayacaksan benzer niteliklerde ürünler. "Parasını hiç hak etmiyor" ezber cümle, biraz açar mısın?

Hakikatten 2 kişi vermişsiniz kafa kafaya hayal dünyasında yaşıyorsunuz. @Silinen üye'nın üslübuna bak bir de. Dengesizlik cidden.
Adam doğru söylüyor kardeşim sen niye indirimsiz fiyatına bakıyorsun? Satıcı sana indirimsiz fiyatıyla satmıyor ki öyle olsaydı 200 TL daha verip normalini almak mantıklı ama şuan net satış fiyatı tekinin 2900 TL tekinin 1900 TL arada 1000 TL fark var. Nasıl bir düşünce tarzın var anlamadım ki.

@Silinen üye 2000TL altı, üretici garantisi bulunan cihazlar, eğer çok eski amiral gemileri almayacaksan benzer niteliklerde ürünler. "Parasını hiç hak etmiyor" ezber cümle, biraz açar mısın?
Ben kendi ihtiyaçlarım dahilinde dedim bunu. Marka takıntısı olmayan biriyim, içerisindeki GPU benim 1200 TL'ye aldığım telefondaki Adreno 506 ile aynı güçte; bazen Adreno bazen Mali öne geçiyor. Kamerası da çok üst düzey değil. O fiyata daha iyisi var. Kısaca F/P ürünü değil. Arkadaş herhangi bir şeye öncelik verdiğini belirtmeyince ben de kendime göre cevapladım.

Adam doğru söylüyor kardeşim sen niye indirimsiz fiyatına bakıyorsun? Satıcı sana indirimsiz fiyatıyla satmıyor ki öyle olsaydı 200 TL daha verip normalini almak mantıklı ama şuan net satış fiyatı tekinin 2900 TL tekinin 1900 TL arada 1000 TL fark var. Nasıl bir düşünce tarzın var anlamadım ki.
Benimki değil, sizin düşünce tarzınız anlaşılmaz. O telefon piyasaya ne kadar fiyatla çıkmış? 3600 TL. Diğeri? 3400 TL. İndirimde olmasaydı ne diyeceğinizi çok merak ettim.

Benimki değil, sizin düşünce tarzınız anlaşılmaz. O telefon piyasaya ne kadar fiyatla çıkmış? 3600 TL. Diğeri? 3400 TL. İndirimde olmasaydı ne diyeceğinizi çok merak ettim.
Siz takip edin bakalım indirim bittiğinde arada 200 TL farka inecek mi. Sanıyorsunuz ki o fiyatlar indirimli fiyat. :)

Dediğin gibi ihtiyaçlar burada önemli olan kısım. Ben bir telefon alacak olsam grafik işlemcisi de bakarım, çünkü oyun da oynuyorum zaman zaman. Hiç oyun oynamayan biri için servis sıkıntısı olmayan, kamera, ses ve pil performansı yeterli ve tasarımı da hoş olan bir ürün daha tercih edilesi olabilir. Biri kalkıp konuyla alakasız şekilde "Geçmiş olsun" tarzı bir şey yazarsa, bu ayıptır. Çok bilmişlikten başka bir şey olmuyor.

Bir telefondan beklentin nedir?
Üst seviye oyun oynamak ise o fiyat aralığında zor.
Lakin orta seviye oyun oynamak ve sosyal medyada zaman geçirip şarj durumunu düşünmeden kullanmak istiyorsan Xiaomi Note 6 Pro'yu öneririm. Tasarım ve batarya olarak güzel.

Acelem yok dersen Note 7'si çıktı onu alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir telefondan beklentin nedir?
Üst seviye oyun oynamak ise o fiyat aralığında zor.
Lakin orta seviye oyun oynamak ve sosyal medyada zaman geçirip şarj durumunu düşünmeden kullanmak istiyorsan Xiaomi Note 6 Pro'yu öneririm. Tasarım ve batarya olarak güzel.

Acelem yok dersen Note 7'si çıktı onu alırsın.
Mi 8 Lite Note 6 Pro'dan daha iyi. Ben Mi 8 Lite öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı