800 TL ikinci el veya sıfır telefon önerisi

Note3 gibi bir telefon bulabilirsen al. Çünkü telefonu 4-5 metre bir yükseklikten düşürdüm bir şey olmadı ama bu olaydan bir kaç ay sonra ekran çalışmamaya başladı yani görüntü gelmedi. Eğer az kullanılmış birşey alırsan iyi olur.

0 xiaomi redmi 4x facebook grubunda 720 lira hepsiburada 999 tl grub güvenilir oradan alabilrsin
Xiaomi Redmi 4X
az daha eklersen note4x var oda 900 küsürlerde
Xiaomi Redmi Note 4X
Xiaomi Redmi Note 4X Dual Sim 32 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı
ben note4x onerririm

Facebook grubu varsa beni yönlendirir misiniz?

Iphone 5S'i ben olsam seçmezdim. Note 3 ona göre daha iyi olur. Tabi sizin beklenti yüksek değil o yüzden seçseniz bile işinizi görebilir.

Kafamda eledim 5s'i, teşekkürler.
5S öldü hocam yok artık öyle bir telefon, güncellemeyle bitirdiler o seriyi de. GM'den de uzak durun. 4G, 5D ve 5 Plus'ı kullandım, 3'ünün de malzeme kalitesi berbat. @Baki Delibaş 'ın önerisi olan Z2 güzel bir seçim olurdu. Kasası, bataryası sağlam bir Z2 alın bence. Tuşları ve kapakları çabuk aşınıyor, o yüzden bir de sert silikon kılıf alırsanız epey götürür.

Z3,z3 ucuz denk gelirse bakacağım, teşekkürler.

Arkadaşlar note 4 var temiz faturalı 750 lira diyor, alsam mı ki?

Sakın Z3 compact alma. Ben kullanıyorum.
İsteyene anlatırım.
Sony de kapak derdi olmayan bir model bul.
A

teşekkürler, dikkate alacağım mutlaka. Var mı başka kapak derdi olmayan bildiğiniz model.
Note3 gibi bir telefon bulabilirsen al. Çünkü telefonu 4-5 metre bir yükseklikten düşürdüm bir şey olmadı ama bu olaydan bir kaç ay sonra ekran çalışmamaya başladı yani görüntü gelmedi. Eğer az kullanılmış birşey alırsan iyi olur.

note 4 var temiz gözüküyor 750 lira diyor.

Facebook grubu varsa beni yönlendirir misiniz?

Kafamda eledim 5s'i, teşekkürler.

Z3,z3 ucuz denk gelirse bakacağım, teşekkürler.

Arkadaşlar note 4 var temiz faturalı 750 lira diyor, alsam mı ki?

teşekkürler, dikkate alacağım mutlaka. Var mı başka kapak derdi olmayan bildiğiniz model.

note 4 var temiz gözüküyor 750 lira diyor.
Note 4 ü bilemem ama iyi telefondur heralde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı