2000 TL Kablolu 7.1 Kulaklık önerisi

UnKnown44

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İş PC sistem özellikleri:
Anakart: Asus Tuf B450-PLUS
İşlemci: Ryzen 5800x
İşlemci Soğutucu: ThermalRight Phantom Spirit 120
Ekran Kartı: Asus Dual 6600XT
Ram: Corsair Vengeance 16GBx2 3000MHz
Depolama: Kioxia Exceria 500GB M.2/ Kioxia 960GB SSD
Kasa: Aerocool Cipher
Monitör: 2xDell 19''
Mouse: Bloody V7Ma/Logitech M330
Klavye: Fujitsu
Power Supply: High-Power 650W
Merhabalar
oyun amaçlı bir kulaklık bakıyorum. Kulaklıkları incelerken, çevresel ses özelliği bir özellik var. Bu özellik için hangisini tercih etmem gerekir?
Sanal çevresel ses
Dolby
Gerçek çevrel ses gibi farklı türleri mevcut. Hangisi daha iyi acaba bunlardan?
Bir de Hyperx markasını düşünüyordum. Forumda oyunlarda ses kısılması yaşanması ile ilgili oldukça olumsuz yorumlar gördüm. Belirtmiş olduğum fiyat aralığında önerebileceğiniz ürünler nelerdir acaba?
Şuanda rampage lutis 7.1 kullanıyorum (link). Bunun hangi çevresel ses özelliğine sahip olduğunu bilmiyorum açıkçası ama memnunum. Almışken biraz daha iyisi olursa iyi olur.
Teşekkür ederim.

Öneriniz için teşekkür ederim. Bu kulaklığın yazılımı mevcut mu acaba? DTS benzeri uzlamsal sesleri açabilme imkanım var mıdır bilginiz varmıydı?

Öneriniz için teşekkür ederim. Bu kulaklığın yazılımı mevcut mu acaba? DTS benzeri uzlamsal sesleri açabilme imkanım var mıdır bilginiz var mıydı?

Yanlış bilmiyorsam Corsair yazılımından kulaklıkla ilgili kontrolleri veya değişiklik yapabiyorduk.(eğer yanlış bilmiyorsam lütfen düzeltin)
Bir de bu kulaklığın RGB'li olanı var eğer onu isterseniz yazılımdan renk vesaire değişebiliyordu diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı