2000 TL kablosuz parmak ucu tutuşu fare önerisi

reloadedman

Hectopat
Daha önce xornet 1, 2 ve G203 kullandım, şu anda da G203 kullanıyorum. Viper Mini'yi de denemiştim, elime çok küçük gelmişti ve tuşlar biraz sertti. Xornet serisi ile aynı şekildeki MM720'yi de düşünüyorum, ama kablosuz farelerdeki gecikmenin genel olarak iyice düşürüldüğünü okudukça kablosuz daha çekici geliyor şu ara. El ölçülerim 10x18 cm şeklinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ninjutso Sora 4K inceleyebilirsin.

Adresinden Lamzu, Pulsar ve Darmoshark markalarina bakabilirsiniz.

Keychron M4 alın Wraith'ten rahatınıza bakın.
Not: Parmak ucu fare dediniz diye dedim küçük fare çünkü.

Bu fareyi aldım, ancak pek memnum değilim. Orta tuş çok sert, ortası şişik, düz değil ve tuş çok ileride. Yan tuşların yeri çok iyi değil. Ve sanırım bu ölçü parmak ucu fare bana göre değil.

Son düzenleme:
Bu fareyi aldım, ancak pek memnum değilim. Orta tuş çok sert, ortası şişik, düz değil ve tuş çok ileride. Yan tuşların yeri çok iyi değil. Ve sanırım bu ölçü parmak ucu fare bana göre değil.

Hocam biraz daha denemenizi tavsiye ederim başta bende sizin sıkıntıları çektim fakat biraz daha kullanınca çok rahatladım mesela gpx Superlight'tan beastx geçtim sonra M4 aldım iyi ki almışım şimdi beastx i satıp hsk Pro ace alacağım.

Hocam biraz daha denemenizi tavsiye ederim başta bende sizin sıkıntıları çektim fakat biraz daha kullanınca çok rahatladım mesela gpx Superlight'tan beastx geçtim sonra M4 aldım iyi ki almışım şimdi beastx i satıp hsk Pro ace alacağım.
Orta tuş bu ölçü sert olmasa denerdim biraz daha belki.

Onu nereden alacaksınız, yurtdışından mı?

Orta tuş bu ölçü sert olmasa denerdim biraz daha belki.

Onu nereden alacaksınız, yurt dışından mı?

Hocam isterseniz matfixcustom diye bir yer var benim gpx switchleri çift tıklama yaptığında tamir için oraya göndermiştim eğer fare elinizde kaldıysa vesaire gönderin oraya orta tuşu değiştirsin veyahut siz yapabilirseniz siz yapın. Evet yurt dışından almayı planliyorum tam 150euro yapıyor tek korkum 150euro üstü çok fazla vergi vesaire oluyor fakat tam 150euroda oluyor mu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı