2000 TL kamera odaklı telefon önerisi

Bütçe
Maksimum 2000 TL

392450

Hectopat
Makaleler
1
2000 TL bütçem var. Aslında kamerası fiyat bandında en iyi olarak TCL 10L olduğunu gördüm ama ekranı Gorilla Glass 5 değil. Zaten ilk defa bana sıfır telefon alınacak düşürürsem diye korkuyorum. O yüzden TCL 10L'de kararsızım.

2000 TL altı Gorilla Glass 5'li, kamerası en iyi telefon olarak ne önerirsiniz?

2000 TL altı kamerası en iyi telefon olarak ne önerirsiniz?

Gorilla Glass 5 olmadan da kullanabilir miyim? TCL 10L hemen kırılır mı?

Not: GM 20 Pro'yu önermeyi bırakın lütfen!

Son düzenleyen: Moderatör:
GM20 Pro öneren insanlar telefondan anlamıyordur zaten.

TCL 10l bu bütçedeki en iyi ve tek seçenek. Bütçe artarsa m 21 düşünülebilir.

2000 TL bütçem var. Aslında kamerası fiyat bandında en iyi olarak TCL 10l olduğunu gördüm ama ekranı gorilla glass 5 değil. Zaten ilk defa bana sıfır telefon alınacak düşürürsem diye korkuyorum. O yüzden TCL 10L'de kararsızım.

2000 TL altı gorilla glass 5'li, kamerası en iyi telefon olarak ne önerirsiniz?

2000 TL altı kamerası en iyi telefon olarak ne önerirsiniz?

Gorilla glass 5 olmadan da kullanabilir miyim? TCL 10l hemen kırılır mı?

not: Gm 20 Pro'yu önermeyi bırakın lütfen!

Zaten kırılmaz cam diye bir şey var onu takarsınız bu bütçede TCL 10l var artarsa M.21

Gm 20 Pro öneren insanlar telefondan anlamıyordur zaten.
Ben önerdim diye anlamıyor mu oldum şimdi? :D Şimdi kullanan birisi çıkıp gelse "ben bir sorun ile karşılaşmadım, memnunum" falan dese bir şey diyemem ve cihaz saf Android kullanıyor.

TCL 10L ve Samsung Galaxy M21 bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben önerdim diye anlamıyor mu oldum şimdi? :D şimdi kullanan birisi çıkıp gelse "ben bir sorun ile karşılaşmadım, memnunum" falan dese bir şey diyemem ve cihaz saf Android kullanıyor.

TCL 10l ve Samsung Galaxy M.21 bakabilirsiniz.

Hocam tamam güzel hoşta gm in eski telefonlarından haberiniz yok mu? Bence çok F/P olmadıkça alınmaz. Başka forumlarda bilmeyen tonla kullanıcı var. Orada hep GM20 Pro demişler ki bıktırmışlar.

Hocam tamam güzel hoşta GM'nin eski telefonlarından haberiniz yok mu? Bence çok F/P olmadıkça alınmaz. Başka forumlarda bilmeyen tonla kullanıcı var. Orada hep GM 20 Pro demişler ki bıktırmışlar.
MediaTek işlemciler gibi bir durum söz konusu olabilir, eski cihazlarından haberim var, kendim de kullanmıştım. Ben şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum, tabii kullanıcı almak istemiyorsa başka markalara yönelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı