2000 TL Kamerası iyi telefon tavsiyesi

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Şu anki kullandığım LG G4 isimli telefonu 3 yıldır kullanıyorum kamerası hariç her şeyi sorun çıkarttı. Beni uzun süre sıkıntısız götürebilecek telefon arıyorum. Oyun oynamıyorum genel olarak sosyal medyadayım kamera ve şarj performansı da çok önemli önerilerinizi bekliyorum. Fiyat en fazla 2000 TL şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Mi A2 Lite önerebilirim. Kamerası güzel, bütçenizin altında kalıyor ama bunu da seçenek olarak eklersiniz. Kullandığım bir telefon ve Android'in son sürümünü hızlıca alıyor, kasma/donma hiç yaşamadım.

Xiaomi yeni yeni kendini duyuruyor Türkiye'de, bazı telefonlar gibi b**u çıkmadan sahip olursanız daha fazla para ödemezsiniz. Ayrıca Xiaomi'nin en kötü telefonu da Android'in son sürümüne sahip, hep de güncel kalacaklar. Mi A2 Lite'de Android One özelliği var, kasmaların/donmaların önüne geçiyor. Oyun oynamıyorsanız net alın.
S8'i garantiye gönderdiğimde geçici Mi A2 Lite almıştım, S8'den daha seri çalışıyor :d

Xiaomi yeni yeni kendini duyuruyor Türkiye'de, bazı telefonlar gibi b**u çıkmadan sahip olursanız daha fazla para ödemezsiniz. Ayrıca Xiaomi'nin en kötü telefonu da Android'in son sürümüne sahip, hep de güncel kalacaklar. Mi A2 Lite'de Android One özelliği var, kasmaların/donmaların önüne geçiyor. Oyun oynamıyorsanız net alın.
S8'i garantiye gönderdiğimde geçici Mi A2 Lite almıştım, S8'den daha seri çalışıyor :d
Öneriniz için teşekkürler ama ben arayüzü pek değil hiç sevmedim bide ben para verdim mi 2-3 yıl gidecek 😄(Mi A2 Lite için söyledim)
Xiaomi Redmi Note 7 kronik bir sorun yok.
Hocam şuanda başka konularda da olsun Redmi Note 7 öneriliyor bende baya sevdim en üst katman da o var şuanda.Bir sorum olacak hocam telefon pahalanır mı yoksa indirim bekleyelim mi?

Xiaomi Türkiye'de mağazalara geldikçe fiyatını artacaktır. Fiyatı ucuz diye aklınızda soru işareti bulunduruyor muhtemelen ama dediğim gibi 1200 liralık telefon S8'i aratmıyor.
Cidden güzel telefon kuzen kullanıyor ama ben ondan da baktım ara yüz hoşuma gitmedi önerin için çok teşekkürler.Elimdeki telefonu iyice öldürüp almak gibi bir düşünce var.

Telefonu alacağımda hangi site ve yanında birlikte ucuza alabileceğimiz ürünler var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı