6500 TL kamerası iyi telefon tavsiyesi

yorgancı

Hectopat
Merhabalar
iPhone 11 kullanıyorum fakat kamerası beni tatmin etmiyor. Satıp androide geçebilirim. Kamera konusunda gerçekten çok başarılı bir telefon önerir misiniz? Bütçem maksimum 6500 TL. Oyun oynayan biri değilim. Şarj konusunu çok önemsemem. Tek isteğim güzel bir kamerasının olması ve sosyal medyada bu kamera farkının hissedilmesi. Sanırsam Samsung telefonlar bu konuda başarılı, a72 modeline falan baktım ama en doğrusu sizlere bir danışayım dedim.
İyi forumlar.

Merhabalar.
iPhone 11 kullanıyorum fakat kamerası beni tatmin etmiyor. Satıp Android'e geçebilirim. Kamera konusunda gerçekten çok başarılı bir telefon önerir misiniz? Bütçem maksimum 6500 TL. Oyun oynayan biri değilim. Şarj konusunu çok önemsemem. Tek isteğim güzel bir kamerasının olması ve sosyal medyada bu kamera farkının hissedilmesi. Sanırsam Samsung telefonlar bu konuda başarılı, A72 modeline falan baktım ama en doğrusu sizlere bir danışayım dedim.
İyi forumlar.

iPhone 11 çok daha iyi kamera olarak bu bütçedeki cihazlardan.
Eğer 11 memnun etmiyorsa SE 2020, S20 FE falan hiç memnun etmez.
Kamera yazılımı olarak da arada çok fazla fark var.

Cihaz değiştirmenizi önermem, elinizdeki kamera, performans, işlemci, uzun ömür, yazılım gibi konularda çok daha iyi bu bütçedeki cihazlardan.

A72 modeli A52 varken alınmaz, aradaki farka değecek bir geliştirme yok çünkü.
Ayrıca Android bir cihazda sosyal medyaya fotoğraf attığınızda kalite düşerek gidiyor, video attığınızda çok çok daha kötü gidiyor bilginize.

Apple cihazlarda direk aynı olarak yükleniyor sosyal medyaya.

iPhone 11 çok daha iyi kamera olarak bu bütçedeki cihazlardan.
Eğer 11 memnun etmiyorsa SE 2020, S20 FE falan hiç memnun etmez.
Kamera yazılımı olarak da arada çok fazla fark var.

Cihaz değiştirmenizi önermem, elinizdeki kamera, performans, işlemci, uzun ömür, yazılım gibi konularda çok daha iyi bu bütçedeki cihazlardan.

A72 modeli A52 varken alınmaz, aradaki farka değecek bir geliştirme yok çünkü.
Ayrıca Android bir cihazda sosyal medyaya fotoğraf attığınızda kalite düşerek gidiyor, video attığınızda çok çok daha kötü gidiyor bilginize.

Apple cihazlarda direk aynı olarak yükleniyor sosyal medyaya.
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Ben 11 devam o halde.

Iphone 11 modelinden daha iyi bir kamera performanslı cihaz istiyorsan bu bütçe yetmez. Bu bütçedeki Android modelleri 11 modelinden daha kötü. En az S21 serisine geçmek lazım, ya da Huawei tarafında P40 serisi. Bu modellerde bile arka kamera video konusunda istediğini bulamayabilirsin.

Geri
Yukarı