2000 TL kasa önerisi

Bütçe
2000

Lengthow

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Merhaba arkadaşlar, hava soğutması ve görüntüsü sade olan bir kasa arıyorum. RGB şart değil şu anki kasamda da olmasına rağmen kapalı tutuyorum. Hava akışı iyi ve görüntüsü sade olan siyah bir kasa önerirseniz sevinirim. PSU'ya gerek yok ancak çok iyi bir fırsat var ise bütçenin biraz üstüne çıkıp PSU'lu da alabilirim. Anakartım Gigabyte DS3H B550M, ekran kartım ASUS RX570. bütçeyi 2500 civarına kadar zorlayabilirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, hava soğutması ve görüntüsü sade olan bir kasa arıyorum. RGB şart değil şu anki kasamda da olmasına rağmen kapalı tutuyorum. Hava akışı iyi ve görüntüsü sade olan siyah bir kasa önerirseniz sevinirim. PSU'ya gerek yok ancak çok iyi bir fırsat var ise bütçenin biraz üstüne çıkıp PSU'lu da alabilirim. Anakartım Gigabyte DS3H B550M, ekran kartım ASUS RX570. bütçeyi 2500 civarına kadar zorlayabilirim. Teşekkürler.

Halihazırda benim 3060 ve 12100F ile kullandığım kasa. Mesh önde 3 fanlı RGB fanlar ile arkada bir de egzoz fanı var güzel kasadır VENTO Neptune VG07F TEMPERED GLASS Adreslenebilir RGB 3ad120mm Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Kasa - inventus

Fena değilmiş teşekkür ederim. Bütçemin üzerine çıkabilirsem NZXT'nin ürünleri hoşuma gidiyor aslında. Önerir misiniz?

Bir de böyle bir ürün buldum, şuanki kasamda fan mevcut onları aktarırsam hava akışı gayet iyi bir kasa gibi duruyor.
ASUS A21

Son düzenleme:
Fena değilmiş teşekkür ederim. Bütçemin üzerine çıkabilirsem NZXT'nin ürünleri hoşuma gidiyor aslında. Önerir misiniz?

Bir de böyle bir ürün buldum, şu anki kasamda fan mevcut onları aktarırsam hava akışı gayet iyi bir kasa gibi duruyor.
ASUS A21

Bu kasa gereksiz büyük açıkçası ama fiyatı gayet uygun alınabilir hocam yer sorununuz yoksa alabilirsin.

Büyükse çok ihtiyacım yok aslında, küçük bir kasa yeterli benim için. Boyutlar hakkında çok bilgim yok ancak şuanki kasam GamePower Mythril.

Bu model nasıldır bilginiz var mı?
MSI Mag Forge 100M

Son düzenleme:
Büyükse çok ihtiyacım yok aslında, küçük bir kasa yeterli benim için. Boyutlar hakkında çok bilgim yok ancak şu anki kasam Gamepower mythril.

Bu model nasıldır bilginiz var mı?
MSI Mag Forge 100M

Güzel hocam 2 fanlı ama bu benim attığımın soğutma performansı daha iyi olur.

Anladım, attığınız da gayet iyi evet. ASUS’da aklım kaldı ama hem sade hem çok ferah bir kasa. Boyutunu tam olarak inceleyip onu alabilirim sanırım.

Anladım, attığınız da gayet iyi evet. ASUS'da aklım kaldı ama hem sade hem çok ferah bir kasa. Boyutunu tam olarak inceleyip onu alabilirim sanırım.

ASUS çok kaliteli bir marka hocam aklınıza yattı ise yapıştırın.

Geri
Yukarı