2.400 TL sade kasa önerisi

waltmeisterrr

Kilopat
İyi sosyaller, H510 Flow veya Corsair 4000D Flow gibi siyah kasa önerebilecek var mı? Bütçem 2400 civarı (geçse de sıkıntı değil ileride alırım) kasa siyah olursa iyi olur H510 Flow benim için tam da idealdi ama ne yazık ki üstte ki tek fan desteği işi bozuyor 4000D Flow'da siyah bulamadım.

teşekkürler hocam, fan öneriniz var mıdır acaba bunlar 2 taneyle geliyor sanırım 4 tane alıp 3 intake 3 exhaust yapabilirim rgb olmaması veya beyaz olması iyi olur hangisinin fiyatı iyiyse artık

Edit: CORSAIR CO-9050082-WW AF120 120 MM BEYAZ LED DUSUK GURULTULU FAN 3 LU PAKET : Amazon.com.tr: Bilgisayar bundan 2 tane alsam nasıl olur?

Bunu da gördüm hocam ancak yorumları pek içimi açmadı anakart ayarı olmadığı için tam devirde sesli dönüyormuş vs. bilgi verebilir misiniz?

Hocam Artcic'in çoğu ürünün sessizdir ilk defa sizden duydum sesli çalıştığını.

Hocam Artcic'in çoğu ürünün sessizdir ilk defa sizden duydum sesli çalıştığını.
Bende biliyorumda hocam o yorum kafamda kaldı işte, alıntılıyorum sizde bir göz atın isterseniz

"Ürünün soğutması güzel fakat aşırı sesli çalışıyor. Kasa fanı olarak düşünmeyin. Çok rahatsız edici fan sesi var. Boşta iken ses yok. Kasaya monte edince havayı rahat emip veremediği için çok ses yapıyor. Birde fan hızını biostan düşüremiyorsunuz. Full hızda çalışıyor."

bende de anakart olarak TUF B550M Plus var. Biostan değişmemesi anakarta bağlı olabilir mi?

Bende biliyorumda hocam o yorum kafamda kaldı işte, alıntılıyorum sizde bir göz atın isterseniz

"Ürünün soğutması güzel fakat aşırı sesli çalışıyor. Kasa fanı olarak düşünmeyin. Çok rahatsız edici fan sesi var. Boşta iken ses yok. Kasaya monte edince havayı rahat emip veremediği için çok ses yapıyor. Bir de fan hızını BIOS'tan düşüremiyorsunuz. Full hızda çalışıyor."

Bende de anakart olarak TUF B550M Plus var. BIOS'tan değişmemesi anakarta bağlı olabilir mi?

Ayarlanması lazım hocam anakartla alakalı değildir bence sorun yaşamasınız alı o yüzden hadi sorun yaşadınız Amazon'da rahatça iade edersiniz.

Bazı çok eski anakartlar PWM desteklemeyebiliyor. Ama o kadar eski anakart kullanan birisinin Arctic ile işi olduğunu sanmıyorum. Bence o kendi beceriksizliği veya Liquid Freezer sıvı soğutma modeliyle alakalı yorumda bulunmuş. Çünkü o sıvı soğutmada bütün fanlar birbirine bağlı ve onu da tek porta bağlayıp kullanıyorsun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı