2000 TL kasa+PSU önerisi

Bütçe
2000
Lancool 205 Mesh hem kötü, hem de o parayı asla hak etmeyecek bir kasa.

275R AirFlow da fiyatına bağlı ama 1000 TL'den pahalı olduğu takdirde o da önerebileceğim bir kasa değil.

Maxima V20 veya Maxima V12 tavsiye ederim.

Biraz daha bütçen varsa (1500 TL civarı) DarkFlash DLS-480 öneririm.

Lancool 205 Mesh hem kötü, hem de o parayı asla hak etmeyecek bir kasa.

275R AirFlow da fiyatına bağlı ama 1000 TL'den pahalı olduğu takdirde o da önerebileceğim bir kasa değil.

Maxima V20 veya Maxima V12 tavsiye ederim.

Biraz daha bütçen varsa (1500 TL civarı) DarkFlash DLS-480 öneririm.
PHANTEKS P360A MESH TEMPERED GLASS BLACK ECLIPSE P360A (PHEC360ATG_DBK) 2 adet 120mm DRGB fan Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Siyah Kasa - inventus
Buna ne dersiniz? 1700TL bütçeye çıktığımı düşünerek ne önerebilirsiniz?

NZXT H510 Flow White Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa Veya bu.

Sadelik seviyorsan H510 Flow bakılabilir ama benim önerim aynı: darkFlash dls-480.

Şahsen beyaz renk daha çok hoşuma gittiğinden bu fiyatına göre iyi gibi geldi gözüme bununla sizin önerdiğinizi kıyaslayabilir misiniz lütfen.

Şahsen beyaz renk daha çok hoşuma gittiğinden bu fiyatına göre iyi gibi geldi gözüme bununla sizin önerdiğinizi kıyaslayabilir misiniz lütfen.
Benim önerdiğim bundan daha iyi.

Beyaz kasa istiyorsan bence ikinci ele yönel. Çoğu kasa sırf beyaz diye iki katı fiyata satılıyor çünkü.

Hava akışı olarak iyi olacağını sanmam ve RGB'leri çok belli olmaz egzoz fanı hariç.
Hava akışı güzel ama genel malzeme kalitesi biraz ortalama ve tasarım olarak herkese hitap etmiyor. Ve bulunduğu fiyat itibarıyla dahili olarak pek bir ek özellik sunmaması (dikey ekran kartı tutacağı, ARGB fan, unique özellik, menteşeli cam vb.) rakipleri arasında 275R AirFlow'u geriye itiyor ve bu sebeple de alınmaz.

Benim önerdiğim bundan daha iyi.

Beyaz kasa istiyorsan bence ikinci ele yönel. Çoğu kasa sırf beyaz diye iki katı fiyata satılıyor çünkü.

Hava akışı güzel ama genel malzeme kalitesi biraz ortalama ve tasarım olarak herkese hitap etmiyor. Ve bulunduğu fiyat itibarıyla dahili olarak pek bir ek özellik sunmaması (dikey ekran kartı tutacağı, ARGB fan, unique özellik, menteşeli cam vb.) rakipleri arasında 275R AirFlow'u geriye itiyor ve bu sebeple de alınmaz.
Hocam bu arada p500a da Menteşeli cam var mıdır?

2. ele bulaşmak istemiyorum. Sizin önerdiğinizle aralarında ne gibi bir fark var?
Daha geniş iç hacim ve genel destek olarak daha çok opsiyon sunuyor. Ve en önemlisi, P360A gibi zamanında 700 liraya satılıp şu an 1700'e fırlamış bir kasa değil, hep fiyatını koruyan ve kara borsaya düşmeyen bir kasa.

Beyaz istiyorsan bir şey diyemem ama onun dışında DLS-480 öneriyorum hâlâ.
Hocam bu arada P500A'da menteşeli cam var mıdır?
Evet.

Geri
Yukarı