2000 TL klavye önerisi

murat_boy93

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
F1 tuşu ile 1 tuşu üst üste olması benim için çok önemli. Oynadığım oyunlarda F1 ile 1 arasında ani geçişler yapmam gerekebiliyor. F1 mesela 2'nin üzerinde olunca F4'e basmam neredeyse imkansızlaşıyor. W-A-S-D'ye basarken orta parmağım 1'deyken F4'e aniden geçmem çok zor olur.

Tuşlar arası boşluk çok az olmalı hatta neredeyse hiç olmamalı. RGB olması önemli. Yön tuşları arasında boşluk olmamalı FIFA oynarken (evet klavye ile oynuyorum) elimi yön tuşları üzerinde kaydırıyorum çoğu zaman boşluk olursa bunu yapamam. Klavye ağır ve sert olmalı tuşlara sert basan biriyimdir. Bana dayanabilmeli.

Bu kriterlerde önerilerinize açığım. Mekanik diye belirtmedim mekanik olup olmaması çok da önemli değil. Hatta olmamasını tercih ederim. Ama saydığım özelliklerde mekanik varsa o da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.hepsiburada.com/royal-k...urt-disindan-p-HBCV00000ZD5J2?magaza=xyanling tuşlar aynı yerde fakat alt ve Shift tuttururum dersen bunu düşünebilirsin senin istediğin klavyeyi bulamadım fakat istersen Amazon'dan ve AliExpress gibi yerlerden araştırabilirsin.

Yok hocam bunda tuşlar fonksiyon tuşu gibi iç içe atanmış hiç sevmem bu tarz.

F1 biraz daha sola yakın olsa şimdi siparişi vermiştim o kadar güzel duruyor. Biraz daha bekleyim önerileri ona göre olmazsa bunu alırım. Güzel öneri teşekkür ederim aradığım da bu kalite bir şeydi zaten.

https://www.hepsiburada.com/royal-k...urt-disindan-p-HBCV00000ZD5J2?magaza=xyanling tuşlar aynı yerde fakat alt ve Shift tuttururum dersen bunu düşünebilirsin senin istediğin klavyeyi bulamadım fakat istersen Amazon'dan ve AliExpress gibi yerlerden araştırabilirsin.
Hepsiburada'dan alınmaz. Banggood'da daha iyi bir sürümü var.

[TRY1,006.18]Royal Kludge RK61 Üçlü Mod Mekanik Klavye 2.4Ghz Kablosuz/Bluetooth/Kablolu 61 Tuş RGB Çalışırken Değiştirilebilir Oyun Klavye Mac/Win için Yazılımlı Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood

F1 biraz daha sola yakın olsa şimdi siparişi vermiştim o kadar güzel duruyor. Biraz daha bekleyim önerileri ona göre olmazsa bunu alırım. Güzel öneri teşekkür ederim aradığım da bu kalite bir şeydi zaten.
Birde buna bakın derim. Alırken kesinlikle Türkiye Direkt Postayı seçin, vergi ödeniyor ve hızlı geliyor.

[TRY1,291.31]Royal Kludge RK84 Mekanik Klavye 84 Tuşlar Üçlü Mod Kablosuz bluetooth5.0 + 2.4Ghz + Type-C Kablolu Çalışırken Değiştirilebilir RK Anahtarı USB Hub Şarj Edilebilir RGB Arkadan Aydınlatmalı ABS Klavye Tuşları Oyun Klavye Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood

Hocam eski alışkanlıklar bırakılmak içindir gelin size güzel bir gamepad alalım. Şahsen eskiden gamepad ile oyun oynamak benim için işkenceydi ama alışınca elimden bırakmaz oldum şimdi profesyonel bir soulslike oyuncusuyum. Önerim son nesil Xbox gamepadi.

Bir dönem geçici olarak bunu kullandım.

Aşırı iyi klavyeydi çabuk bozulması haricinde hiç sorun yaşamadım. O kadar sağlam ve sert klavyeki al kavgaya git bununla. Ama tuşlar arasında sıvı temas önleyici yüzey yok ve bu da parmakların terlemesinden bile bozulabileceği anlamına geliyor. Bir de RGB değil. Fiyatı çok ucuz birazcıkta RGB olsaydı bozuldukça bunu alırdım tekrar tekrar.

Tuşlar arası boşluk az olsun isterseniz RK84 alın derim net şekilde.

[TRY1,291.31]Royal Kludge RK84 Mekanik Klavye 84 Tuşlar Üçlü Mod Kablosuz bluetooth5.0 + 2.4Ghz + Type-C Kablolu Çalışırken Değiştirilebilir RK Anahtarı USB Hub Şarj Edilebilir RGB Arkadan Aydınlatmalı ABS Klavye Tuşları Oyun Klavye Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood

Alırken kesinlikle Türkiye Direkt Postayı seçin, vergi ödeniyor ve hızlı geliyor.

Hepsiburada'dan alınmaz. Banggood'da daha iyi bir sürümü var.

[TRY1,006.18]royal kludge RK61 üçlü mod mekanik klavye 2.4GHz Kablosuz/Bluetooth/Kablolu 61 tuş RGB çalışırken değiştirilebilir oyun klavye Mac/Win için yazılımlı bilgisayar çevre birimleri from bilgisayarlar ve ofis on Banggood.

Bir de buna bakın derim. Alırken kesinlikle Türkiye direkt postayı seçin, vergi ödeniyor ve hızlı geliyor.

[TRY1,291.31]royal kludge RK84 mekanik klavye 84 tuşlar üçlü mod kablosuz Bluetooth5.0 + 2.4GHz + Type-C kablolu çalışırken değiştirilebilir rk anahtarı USB Hub şarj edilebilir RGB arkadan aydınlatmalı abs klavye tuşları oyun klavye bilgisayar çevre birimleri from bilgisayarlar ve ofis on Banggood.

Hocam ben biraz sert güçlü (fiziksel olarak) klavye istiyorum bunlar tahminen elimde 3 güne kırılır. Yani bu bana gelmez pek.

Geri
Yukarı