2000 TL klavye önerisi

vladseras

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller, son zamanlarda klavye almayı düşünüyorum. Aslında biraz denemek için sürekli Ajazz markalarını görüyorum. Çok fazla övüldükleri için merak ediyorum, denemek istiyorum açıkçası. Tavsiye eder misiniz yoksa daha farklı önerileriniz var mıdır? Benim düşündüğüm modeller şu an için Ajazz ak680. fiyatı şu an bayağı uygun olduğu için denemek için ideal olabilir ya da direkt olarak Ajazz 820 Pro veya 992 modelini mi önerirsiniz? Genel olarak FPS ve hikaye temalı oyunlar oynayacağım açıkçası. Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Size tkl uyuyorsa Ak820 sağlam klavyedir sizi üzmez. Tam isterseniz aynı şekilde Ak992 de sizi üzmez.
Alternatif isterseniz:
Teşekkür ederim önerileriniz için, bu arada uzun zamandır türkçe klavye kullanıyorum direkt olarak ak820 pro modeline geçerken alışma sorunu yaşar mıyım sizce ? Bir de siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ak820 pro mu yoksa ak992 mi ?

Teşekkür ederim önerileriniz için, bu arada uzun zamandır türkçe klavye kullanıyorum direkt olarak ak820 pro modeline geçerken alışma sorunu yaşar mıyım sizce ? Bir de siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ak820 pro mu yoksa ak992 mi ?
Tuşların yerini ezberlemişseniz hiçbir sorun yaşamazsınız. Windows diliniz Türkçe ise Türkçe kelimeler çıkıyor bastığınız yerde. Tam veya Tkl istemenize bağlı terchiniz. Hangisinin sesi daha iyi derseniz Ak820 daha iyi ses olarak ama illa tam isterseniz Ak992 alın.

Tuşların yerini ezberlemişseniz hiçbir sorun yaşamazsınız. Windows diliniz Türkçe ise Türkçe kelimeler çıkıyor bastığınız yerde. Tam veya Tkl istemenize bağlı hangisinin sesi daha iyi derseniz Ak820 daha iyi ses olarak ama illa tam isterseniz Ak992 alın.
Evet o konuda sorun olmayacaktır. Yani aslında daha önce tkl kullanmadım ama numpad bölümünün olup olmaması çok bir şey fark ettirmez gibi geliyor :D Teşekkür ederim kafamda baya netleşti, peki ak820 pro seçeneği sizce FPS ağırlıklı oyunları ve normal hikaye tabanlı oyunlar için ideal midir ? Son olarak gift switch ve flying fish switch olarak hangisini tercih etmeliyim FPS oyunları için ?

Evet o konuda sorun olmayacaktır. Yani aslında daha önce tkl kullanmadım ama numpad bölümünün olup olmaması çok bir şey fark ettirmez gibi geliyor :D Teşekkür ederim kafamda baya netleşti, peki ak820 pro seçeneği sizce FPS ağırlıklı oyunları ve normal hikaye tabanlı oyunlar için ideal midir ? Son olarak gift switch ve flying fish switch olarak hangisini tercih etmeliyim FPS oyunları için ?
Gift switch öneririm sesi daha tok. Flying fish kafanızı ağrıtır bence. Fps oyunlarında numlock tarafı bir işinize yaramaz zaten. Ak820 Pro alıp geçin.

Gift switch öneririm sesi daha tok. Flying fish kafanızı ağrıtır bence. Fps oyunlarında numlock tarafı bir işinize yaramaz zaten. Ak820 Pro alıp geçin.
Tamamdır çok teşekkür ediyorum ilginiz ve tavsiyeleriniz için Ak820 pro seçeneğini alacağım, peki ak820 pro ve ak 680 modelleri arasında uçurum kadar fark var mı sizce ?

Tamamdır çok teşekkür ediyorum ilginiz ve tavsiyeleriniz için AK820 Pro seçeneğini alacağım, peki AK820 Pro ve ak 680 modelleri arasında uçurum kadar fark var mı sizce?

Switch'leri çok daha iyi AK820 Pro'nun üstüne 2.4GHz Bluetooth kablolu olmak üzere 3 mod seçeneği mevcut. AK680 abs keycaps kullanıyor tuşlar ileride silinebilir. Bütçeniz varsa AK820yu kesinlikle alın.

Switch'leri çok daha iyi AK820 Pro'nun üstüne 2.4GHz Bluetooth kablolu olmak üzere 3 mod seçeneği mevcut. AK680 abs keycaps kullanıyor tuşlar ileride silinebilir. Bütçeniz varsa AK820yu kesinlikle alın.
Teşekkür ederim direkt olarak AK820 Pro yu almak çok daha rahat olacak. Satın alımı için tavsiye edebileceğiniz bir site var mı ?

Geri
Yukarı