2000 TL klavye önerisi

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba. Klavye arıyorum bütçe 2000 TL tam boyut olursa sevinirim mümkünse mekanik klavye olsun.

AK992 Gasket'e bütçe çıkar mı?

Bu ürün neden bu kadar seviliyor adını ve markayı daha önce hiç duymamıştım?

birde sanırım tuşların üzerinde ki yazılar transparan değilmiş oradan ışın geçmiyormuş fakat youtube üzerinde bazı videolarda aynı model olmasına rahmen yazılar transparan

Son düzenleme:
Bu ürün neden bu kadar seviliyor adını ve markayı daha önce hiç duymamıştım?

birde sanırım tuşların üzerinde ki yazılar transparan değilmiş oradan ışın geçmiyormuş fakat youtube üzerinde bazı videolarda aynı model olmasına rahmen yazılar transparan
Mavi modelinde mavi keycapsleri şeffaf ışık geçiriyor.

Mavi modelinde mavi keycapsleri şeffaf ışık geçiriyor.

Evet onu modelleri incelerken fark ettim fakat diğer modellerde gastek yazmasına rahmen mavili olan modelde başlıkta gastek yazmıyor bu klavyeler arasında ki tek fark Switch ve renk mi yoksa özellikler bakımından'da değişiyor mu? Ayrıca internetten bakındım biraz gastek sanırım klavyenin daha sessiz olmasına yarayan bir köpükmüş eğer bir tek bu işe yarıyorsa klavyenin sesi benim için çok önemli değil mavili olanı almayı düşünüyorum.

Evet onu modelleri incelerken fark ettim fakat diğer modellerde gastek yazmasına rahmen mavili olan modelde başlıkta gastek yazmıyor bu klavyeler arasında ki tek fark Switch ve renk mi yoksa özellikler bakımından'da değişiyor mu? Ayrıca internetten bakındım biraz gastek sanırım klavyenin daha sessiz olmasına yarayan bir köpükmüş eğer bir tek bu işe yarıyorsa klavyenin sesi benim için çok önemli değil mavili olanı almayı düşünüyorum.
Bildiğim kadarıyla renginden rengine değişmiyor olması lazım. Mavi olanını alabilirsiniz yeşil olanından daha iyi gözüküyor.

mavili olan modelde başlıkta gastek yazmıyor
Hocam yazıyor ya.
1712964075465.png

Yeni konular

Geri
Yukarı