2000 TL konsol önerisi

RMC Team

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i5 - 760
Ekran Kartı: Asus GeForce GTX 220
Anakart: ASUS P7P55D-E LX
RAM: Patriot VIPER 1600MHz CL9 (8 + 8) 16GB
Kasa: Dark Racer Mavi LED
Mouse: Corsair Katar Pro Kablolu
Klavye: Gamenote KB487L
MousePad: Xrades 40x30
Kulaklık: Hadron HS312
İşlemtim Sistemi: Windows 10 64-Bit PRO
Yakın zamanda internetimiz kapattırdı. Ailem bilgisayar da kaldırdılar ve evde canım çok sıkılıyor. Ben de şimdiye kadar hiç konsol elime dahi sürmemiştim ama şu an bir konsol alsam arada oynarım diye düşünüyorum. Siz ne almalıyım?
2. el almayı düşünüyorum bütçe 1.000 TL ama belki 2.000 zorlayabilirim.

Yakın zamanda internetimiz kapattırdı. Ailem bilgisayar da kaldırdılar ve evde canım çok sıkılıyor. Ben de şimdiye kadar hiç konsol elime dahi sürmemiştim ama şu an bir konsol alsam arada oynarım diye düşünüyorum. Siz ne almalıyım?
2. el almayı düşünüyorum bütçe 1.000 TL ama belki 2.000 zorlayabilirim.
hocam 1000tl birazor şu zamanda ama 2000tl fiyat bandında en iyisi ps3 ler var eskiden olsa o fiyata ps4 pro bile geliyodu

hocam 1000tl birazor şu zamanda ama 2000tl fiyat bandında en iyisi ps3 ler var eskiden olsa o fiyata ps4 pro bile geliyodu
Sıkıntı sadece konsolda değil oyun bulmakta var.

o fiyat bandında , xbox 360 veya belki ps3 bulursun, xbox 360 piyasası biraz daha ucuz , ona göre tercihini yaparsın , ben iki hafta önce xbox 360 tek kollu kırılmış versiyonunu 1200 TL ye aldım , içinde oyunlarda vardı , kendimde internetten indirip kurdum , saten oyunları almaya kalksan bulması aşırı dert o yüzden eski jenerasyonda belki kırık daha iyi oluyor.

Geri
Yukarı