2000 TL kulak içi kulaklık önerisi

Michaelscofield

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
Rx6500XT
Asus prime a520m-k
Apacer panther 2x8
Deepcool ag400
Samsung evo 870
Müzik dinlemek için kullanacağım ve kulak içi olması lazım. Ses yüksekliği ve bass seviyesi benim için önemli. Max 2500₺ verebilirim. iPhone 12 mini kullanıyorum Buds 2 Pro düşünmüyorum. Aklımda Jabra Elite 4 var önerilerinizi bekliyorum.

Müzik dinlemek için kullanacağım ve kulak içi olması lazım. Ses yüksekliği ve bass seviyesi benim için önemli. Max 2500₺ verebilirim. iPhone 12 mini kullanıyorum Buds 2 Pro düşünmüyorum. Aklımda Jabra Elite 4 var önerilerinizi bekliyorum.
Jabra Elite 4 aldım. Telefon ve bilgisayarda kullanıyorum zaten diye daha fazla para vermek istemedim. İleride kulak üstü almayı düşünüyorum müzik zevki açısından.

Jabra Elite 4 aldım. Telefon ve bilgisayarda kullanıyorum zaten diye daha fazla para vermek istemedim. İleride kulak üstü almayı düşünüyorum müzik zevki açısından.

Bassları nasıl? Cızırtı sorunu var mı?

Cızırtı sorunu yaşamadım. Bassları standart haliyle yeterli benim için. Ekolayzır ayarıyla daha güzel oluyor. Ama ayar yapmayı bilmediğim için şimdilik beklemede.

Jabra Elite 4 ile edifier NB2 Pro arasında kaldım. Ama muhtemelen Jabra alacağım.

Geri
Yukarı