2000 TL kulak üstü kulaklık önerisi

AlimSemi

Kilopat
Daha fazla  
Amazon üzerinde 600 TL'lik bir hediye kartı bakiyem bulunmakta. Sadece amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde kullanılabiliyormuş. Genel olarak müzik dinlemek amacıyla kullanacağım bir kulaklık arıyorum ve dışarıda kullanacağım. Aynı zamanda Xbox Series S'te de kullanmak istiyorum. Logitech G PRO X Wireless modeli kulaklığım bulunmakta ama maalesef Xbox'ta kullanılmıyor. Bütçem 2000 TL'dir.

1. kulaklık = SteelSeries Arctis Nova 1X
2. kulaklık = Sennheiser HD 400S

1400TL + Hediye kartı mı hocam?

Arctis Nova 1X dışarıda garip durabilir gibi geldi bana. Ama oyun da oynayacakmışsınız o yüzden ben de arada kaldım.

Arctis Nova 1X dışarıda garip durabilir gibi geldi bana. Ama oyun da oynayacakmışsınız o yüzden ben de arada kaldım.

O yüzden arada kaldım. Aslında oyun için çok da abartılacak bir şeye ihtiyacım yok. Genelde hoparlör üzerinden oynuyorum. Kulaklık sadece arkadaşlarımla oynadığım zaman lazım oluyor.

Şu modeli de alabilirim.

O yüzden arada kaldım. Aslında oyun için çok da abartılacak bir şeye ihtiyacım yok. Genelde hoparlör üzerinden oynuyorum. Kulaklık sadece arkadaşlarımla oynadığım zaman lazım oluyor.

Şu modeli de alabilirim.

Ses kasma gibi bir amacınız yoksa ve çoğu zaman dışarıda kullanacaksanız Sennheiser alın derim. Arctis 1 daha çok oyun amaçlı bir kulaklık siz bilirsiniz.

Anker soundcare Life Q35, Q30 ve Q20+ hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılıyormuş. Bu kulaklıklar şu anda daha cazip geldi.

Anker Amazon'da görmemiştim, varsa onları da tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı