1500 TL'ye kadar powerbank önerisi

HASker

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 11 için gündelik kullanımda powerbank arıyorum, F/P olması kaliteli olması ve mümkünse bilindik markalardan olmasını istiyorum. 500-1000 ve 1500 bantlarında üçer adet önerebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

iPhone 11 için gündelik kullanımda powerbank arıyorum, F/P olması kaliteli olması ve mümkünse bilindik markalardan olmasını istiyorum. 500-1000 ve 1500 bantlarında üçer adet önerebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Birisi önermişti sağ olsun aldım ve 1 haftadır kullanıyorum acayip hızlı dolduruyor 20W destekli kendi şarj kafamdan daha hızlı dolduruyor iPhone 13 Pro için kullanıyorum.

30W cihaza gerek yok iPhone 11'in desteklediği Max watt değeri 18 watt zaten.

Ürün güzel görüünyor aynı zamanda xiaomi telefonum için de kullanabileceğim türden fakat şuanlık sadece iphone için bakıyorum.
Birisi önermişti sağ olsun aldım ve 1 haftadır kullanıyorum acayip hızlı dolduruyor 20W destekli kendi şarj kafamdan daha hızlı dolduruyor iPhone 13 Pro için kullanıyorum.

30W cihaza gerek yok iPhone 11'in desteklediği Max watt değeri 18 watt zaten.

böyle bi ürün daha var satıcı farklı tabi ama 200 lira fiyat farkına farkları nedir acaba? Muhtemelen attığınız ürünü alacağım.

Ürün güzel görüünyor aynı zamanda Xiaomi telefonum için de kullanabileceğim türden fakat şu anlık sadece iPhone için bakıyorum.

Böyle bir ürün daha var satıcı farklı tabii ama 200 lira fiyat farkına farkları nedir acaba? Muhtemelen attığınız ürünü alacağım.

Hocam değerler aynı gözüküyor ama malzeme kalitesi olarak iyi değil gibi benim attığım linktekinde LED ekranda var şarj değerini gösteriyor.

Hocam ilgilenirseniz ikinci el bölümünde ilanımda Baseus Bipow 30000mah 20w olan model var. Sıfır kapalı kutusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı