2000 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Quagmire

Picopat
Daha fazla  
Önceden Cooler Master CH-321 kullanıyordum 1 seneye yakın kullandım. Maalesef bozuldu, ve şu an telefon kulaklığı ile idare etmem gerekiyor. Bana şöyle mikrofonu güzel, kaliteli, hafif daha çok FPS oyunları için bir kulaklık önerir misiniz? Malum CH-321 biraz ağır bir kulaklık kafam rahat etmiyordu yenisi hafif olsa iyi olur. Bütçenin 400-500 TL üstüne çıkabilirim fazlası olmaz.

Eğer mouse de lazımda razer bundle var.
https://www.amazon.com.tr/Razer-DeathAdder-BlackShark-Kulaklığı-Gigantus/dp/B09SJZN5Q4

@408157 hocam bu kulaklığı önerir misiniz? İnceleme videolarında beğenilmiş ve sadece 165 gr ağırlığında.

@408157 hocam bu kulaklığı önerir misiniz? İnceleme videolarında beğenilmiş ve sadece 165 gr ağırlığında.

V2 BlackShark USB'ya da 2000 asagisina nova 1, v2X BlackShark var... 2600'den V2 cikacaksan USB'li ve guzel ama 3K eder mi bilemem, kulakliklardan fazla anlamıyorum bu bütçe icin.

@erme

@BerkayZ87

Arctis 1 Wireless de var tercih ederseniz ben ses seviyesini daha iyi buluyorum G435'e göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı