2000 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Bende geçen ay Cloud 2 almıştım genel olarak beğendim ama nedense tam aradığım kulaklık değil de bir arkadaş'a sattım sonra da ASUS ROG STRIX GO 2.4 aldım daha az önce ulaştı elime test edeceğim bakalım hoşuma giderse öneririm hissiyat olarak çok rahat.

1703843074455.png

1703843087214.png

Razer BlackShark V2 X kablolu mikrofonlu kulak üstü oyuncu kulaklığı alınabilir hocam. Arkadaşım kullanıyor gayet memnun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer BlackShark V2 X kablolu mikrofonlu kulak üstü oyuncu kulaklığı alınabilir hocam. Arkadaşım kullanıyor gayet memnun.

3.5 mm jak girişli olduğu için ses kartı modeline göre ses kalitesinin değiştiğini duydum. Anakartım da Prime B450M-K II o yüzden pek almak istemedim.

Bende geçen ay Cloud 2 almıştım genel olarak beğendim ama nedense tam aradığım kulaklık değil de bir arkadaş'a sattım sonra da ASUS ROG STRIX GO 2.4 aldım daha az önce ulaştı elime test edeceğim bakalım hoşuma giderse öneririm hissiyat olarak çok rahat.

Eki Görüntüle 2067703

Eki Görüntüle 2067704

Teşekkür ederim test sonuçlarını bekliyorum.

2000TL fiyata FPS oyunları için kulaklık arıyorum. USB girişli olması daha iyi olur. Oyun harici günlük kullanım için de rahat bir kulaklık olursa iyi olur.

FPS oyunları için alacaksanız kulak içi alın derim ama kulak üstü olsun serseniz Sennheiser'in güzel kulaklıkları var gsp 300 modelini alabilirsiniz YouTube'da kullananların videoları vardır.

3.5 mm jak girişli olduğu için ses kartı modeline göre ses kalitesi değiştiğini duydum anakartım da B450 Prime mk 2 o yüzden pek almak istemedim.

Teşekkür ederim test sonuçlarını bekliyorum.

Şu anlık çok fazla detay veremiyorum hem bilgisayarda hem de kulaklığın kutusundan çıkan Type-C ile telefona takarak kullandım ses seviyesi yeterli seviyede aşırı hafif uzun süre kafada kaldığında yokmuş hissiyatı veriyor asla sıkmıyor kafayı. Bir eksisini göremedim şu ana kadar ben HyperX'i sattıktan sonra 2 gündür falan kulaklık arayışı içersindeydim Logitech G733, Corsair Void RGB Elite 7.1, SteelSeries Arctis 9
Arasında kalmıştım sonra aklıma ASUS ROG markası geldi araştırınca hemen bu seri çıktı test videolarını izledim bayağı hoşuma gitti sonra baktım İtopya'da şu an acayip indirimde hemen kaptım bence kaçırmayın.

Geri
Yukarı