2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000 tl

SnowBody6910

Decapat
Daha fazla  
2000 TL'lik bütçem var, Arctis 7 almayı düşünüyorum, fakat ses kalitesi hakkında bir sürü iyi yorum olduğu gibi bayağı bir kötü yorum da gördüm Reddit'de, özellikle müzik konusunda oldukça zayıf olduğu söyleniyor. Eğer Arctis 7 eleştirileri doğru ise en fazla 2000 TL'lik kablosuz kulaklık önerileriniz var mıdır? %50 oyun %50 müzik için kullanmayı planlıyorum. Yazılımcıyım ve gün boyu kullanmayı planlıyorum rahat olursa süper olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Logitechin kulakliklarina asla bulasmayin. G pro x iade ettim ayni sorunlar G733 de de varmis. Konularo var. G Pro X inceleme konum var. Orda yazdigim sorunlari G733 icinde paylasmislar hep.Hala oneriyorlar anlamiyorum arkadas. Kagit ustunde bakipta onermeyin gozunuzu sevim.
Sennheiser Epos | Gsp 370 Wireless Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Su kualkligi arastirin hocam. Bilgim hic yok arastirip kullananlarin yorumlarina bakin.

Bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık G Pro X kablolu modeli olur muhtemelen. Kablosuz modelinde mikrofon kalitesi düşüyor. Fakat kulak bölgesine baskı yaptığı için ben pek rahat edemiyorum. Corsair Void Elite, Alpha S, Cloud 2, Arctis Pro, Arctis 7 ve 5, Blackshark V2 gibi kulaklıkların hepsini alıp kullanmış biri olarak ses kalitesi konusunda G Pro X en başarılısıydı. Hem konfor hem de ses açısından orta seviyede bulduklarım da Cloud Alpha S veya Corsair Void Elite'dir. Bunların pişman edeceğini de düşünmüyorum.

Müzisyen olduğum için AKG 712 Pro dahil epey stüdyo kulaklığına da sahip oldum. Eğer ayrı mikrofon kullanma konusunda sorununuz yoksa; Beyerdynamic, Roland, Sennheiser ve AKG gibi markaların çok güzel stüdyo kulaklıkları var bu fiyat aralığında, göz atmanızı tavsiye ederim.

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim, arctis 7 almaya karar verdim ve amazon dan siparişimi verdim. Beni endişelendiren kısmı ise kıvırcık saçlarım yüzünden kulaklığın yüksekliğinin yetersiz gelme ihtimali. Amazondan almamın sebebi eğer küçük gelirse iade edebilme şansımın olmasıydı, bildiğiniz gibi türk web satım şirketleri kutusunu açtığınız anda hijyen kuralları sebebiyle diyip iade almıyorlar. Amazonun üründe hasar ulaşmadığında veya fazla kullanılmadığında iade aldığını duymuştum doğru mudur?

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim, arctis 7 almaya karar verdim ve amazon dan siparişimi verdim. Beni endişelendiren kısmı ise kıvırcık saçlarım yüzünden kulaklığın yüksekliğinin yetersiz gelme ihtimali. Amazondan almamın sebebi eğer küçük gelirse iade edebilme şansımın olmasıydı, bildiğiniz gibi türk web satım şirketleri kutusunu açtığınız anda hijyen kuralları sebebiyle diyip iade almıyorlar. Amazonun üründe hasar ulaşmadığında veya fazla kullanılmadığında iade aldığını duymuştum doğru mudur?
Amazon bilmem ama vatan müşteri hizmetleride hijyen diye iade edilemez dedi bana. Gittim Vatan mağazasına iade edecem böyle leş kötü bir kulaklık görmedim dedim 2 gün içinde de hesabıma para geri yatt

Yeni konular

Geri
Yukarı