2000 TL M.2 SSD önerisi

Önerebileceğin en çöp SSD'yi önermişsin. Donanım olarak berbat, kontrolcü çöp, DRAM yok, yazılımı yok, firmware yok, TBW değerleri belirsiz, belirtilen hızları veremiyor.

@eneskaradeniz Kingston NV2 pek iyi bir SSD değil. Nays ile 2.500 TL'ye falan denk gelir, kat kat iyi SSD:

Olmazsa bu da fiyatına göre iyi sayılır:

Hiç çıkamam dersen buna bakabilirsin:

DRAM'i yok ama bunun.

DRAM'li, uygun fiyatlı 1 TB SSD:

Son düzenleme:
Önerebileceğin en çöp SSD'yi önermişsin. Donanım olarak berbat, yazılımı yok, Firmware yok, TBW değerleri belirsiz, belirtilen hızları veremiyor.

@eneskaradeniz Kingston NV2 pek iyi bir SSD değil. Nays ile 2.500 TL'ye falan denk gelir, kat kat iyi SSD:

Olmazsa bu da fiyatına göre iyi sayılır:

Hiç çıkamam dersen buna bakabilirsin:

DRAM'i yok ama bunun.

DRAM ne işe yarıyor SSD konusunde pek bilgim yok. Adata Legend 850 Lite gördüm fakat onda da DRAM yokmuş. Kioxia bütcemi biraz aşıyor. Aşağıdaki ürün olur mu? Bunda DRAM var mıdır?

DRAM ne işe yarıyor SSD konusunde pek bilgim yok. Adata Legend 850 Lite gördüm fakat onda da DRAM yokmuş. Kioxia bütcemi biraz aşıyor. Aşağıdaki ürün olur mu? Bunda DRAM var mıdır?

Patriot markasını hiç duymadım nasıldır bilmiyorum

MLD kötü bir marka değil 444 yorum üzerinden 4.7 yıldız alan bir SSD'ye çöp demişsiniz. Ayrıca sizin önerdiğiniz SSD belirtilen bütçeyi aşmakta.
Şaka mısın arkadaşım sen? Oradaki yıldız oranına bakarak SSD mi alınır? Kontrolcü diyorum, DRAM diyorum, yazılım diyorum... Bunların hiçbiri hakkında gram bilgin yok ve konuşuyorsun. MLD rezalet bir SSD'dir. 1 tane SSD önermedim, git mesajı oku. Aşabilirsen bunu al aşamazsan bunu al diye bütçeye göre önerdim. Tek bildiğin Hepsiburada'da bir bilgisi olmayan insanların ''kullanıyorum sorun yok'' yorumuna bakıp SSD önermek. Sana diyorum ki belirtilen değerleri bile veremiyor. Kontrolcüsü ÇÖP. Bilmiyorsun sus işte be adam sus.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@eneskaradeniz Kioxia G3 alınmaz. Kötü bir ürün.

Solıdıgm ssdpfıNW512GZL laptopumda bu SSD bulunuyor bu SSD iyi midir? DRAM olup olmadığını nereden anlayabilirim?

Ek olarak galiba 2K bütçeye 1TB DRAM'li SSD yok :D bütçeyi arttırmam mı gerekiyor başka alternatif yok mudur?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı