2000 TL masa önerisi

Bütçe
2000

angelmaker

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar, birkaç haftadır araştırıyorum, YouTube'da videolar izliyorum fakat aradığım masayı bulamadım.

Üzerinde bayağı bir eşya bulunduruyorum 1 kasa 2-3 monitör ve ek olarak eşyaları daha taşıyor olması lazım. Şu anki masam ona uygun fakat yerim yok mousepad için yeterli alan bulamıyorum maalesef ve oturduğum yerde dar. Hem geniş olup hem de bu özellikleri taşıyan kullananlar yazabilirse çok sevinirim. Fiyat 2000'i geçmezse de iyi olabilir. Maragonzlarla konuştum fakat fiyatları yüksek sağladılar yazabilirseniz sevinirim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Profil demirli iskelet maliyeti çok arttırıyor. Ahşap kısım da kaliteli MDF olunca o da çok arttırıyor. Monitörlerin vesa standartlı ise çok kollu duvara asılan monitör askıları var. Değişik çeşit ve kalitelerdeler. Hem mevcut masanda yer açılır hem de daha geniş masadan daha az yer işgal edersin odada.

Profil demirli iskelet maliyeti çok arttırıyor. Ahşap kısım da kaliteli MDF olunca o da çok arttırıyor. Monitörlerin vesa standartlı ise çok kollu duvara asılan monitör askıları var. Değişik çeşit ve kalitelerdeler. Hem mevcut masanda yer açılır hem de daha geniş masadan daha az yer işgal edersin odada.
Dün askılara baktım monitörüm için uygun olanlar var ama onlar aşağı yukarı hareketini yapabiliyor mu? Rahatsız olduğum konu da masa genişliğinden çok oturduğum yerin genişliği bunalmaya başladım bundan dolayı zaten monitörü sola çekersem ben sola kayamıyorum o zaman da mousepad sığmıyor.. Teşekkürler cevabın için düşünürüm :)
Ikea Battlestation videoları gördüm youtube'da onlara kafam takıldı açıkçası. Kendim parçaları alıp yapsam nasıl olur diye düşünüyorum 🤨

Geri
Yukarı