2000 TL mekanik klavye önerisi

Çok zor bir şey değil aslında. O paraya alabileceğiniz en iyisi GMK67 toplamaktır. Diğer klavyelere bulaşmanızı tavsiye etmem. Hem de kablosuz.
Valla kasa toplandığını biliyorum da, klavye toplandığını ilk defa bu başlıktan duydum :) Yani kim topluyorsa, kim anlıyorsa bu işten bravo gerçekten herkese. Yetenek ve cevher gerçekten. Ben de tornavida'yı zor tutayım :) Elinize sağlık arkadaşlar, yardımcı olan olmaya çalışan herkesin eline sağlık.
Bu arada bende klavye için 1 haftadır buralarda arama araştırma yapıyorum, hatta kasım indirimleri ile güzel bir indirim yakalar mıyım diye düşünüyorum, araştırma yaparken başlık açma gereği hiç hissetmedim ama şu an aklıma şöyle bir şey geldi, malum kasım ayı indirim ayı, bir tane sabit bir başlık açılsa mesela klavye için, "İndirim Başlığı" gibi, indirime giren ürünler burada paylaşılsa nasıl olur? Şahsen böyle bir konu açmayı düşünüyorum uygun mudur?

Çok zor bir şey değil aslında. O paraya alabileceğiniz en iyisi GMK67 toplamaktır. Diğer klavyelere bulaşmanızı tavsiye etmem. Hem de kablosuz.

Var. Ama garanti yok bu sitede. Garantisiz ürünler, zararına satıyorlar tüm ürünleri şuan kampanyada hepsi tuhaf. Siteyi kapatacaklar elden çıkarıyorlar ürünleri galiba.
Hocam bu siteden aldığımız zaman yurtdışından mı geliyor? Yurtdışından geliyorsa vergilendirmeyi nasıl yapıyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı