2000 TL mekanik klavye tavsiyesi

Bütçe
2000

alfaois

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç haftadır klavye arayışındayım fakat araştırdıkça çok fazla tür ve seçenek görmekteyim, ihtiyacım olan: Num tuşların bulunduğu, büyük enter tuşuna sahip, mekanik bir klavye.

Araştırdığım kadarıyla bu ürünlerden memnun kalmayanlar olsa da memnun kalan da çok kişi var, bulduğum ürünler aşağıdaki gibi Logitech'i tasarımı hoş geldiği için koydum, 2000 TL bütçeye kadar öneri yapar ya da bu klavyeler hakkında varsa eleştiriniz paylaşırsanız sevinirim.
  • Rampage Hydra R7
  • Monster Pusat K3 Pro
  • Logitech G213

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka marka-model önerisi gelebilir belki ama bunların arasında Logi harici hiç birine bakmayın, Rampage Everest İnca vs markaları paranızı çöpe atmak olur. Monster da birilerine fason ürettiriyor, ona da bulaşmayın.

Başka marka-model önerisi gelebilir belki ama bunların arasında Logi harici hiç birine bakmayın, Rampage Everest İnca vs markaları paranızı çöpe atmak olur. Monster da birilerine fason ürettiriyor, ona da bulaşmayın.
İlla Türkiyeden alınacaksa XPG Summoner ve HP Omen dışındaki hiçbir klavye alınmaz. Logitech fare harici hiçbir oyun ekipmanı alınmaz.

Arkadaşlar bu klavye ve benzeri ürünlerde yorumların çok sert olduğunu görüyorum hep bunun sebebi nedir direkt kronik sorunları mı var bu ürünlerin yoksa fason üretilip marka adı basılıyor diye güven vermediği için mi diyorsunuz

Bana bilek desteği olan mekanik bir klavye önerir misiniz enter tuşu büyük bir model olmalı varsa tavsiyeniz çok iyi olur

Bilindik markalar çok fazla marka parası alıyor, bu yüzden fiyatını hakeden ürünleri çok yok. Logitech ise en pahalı klavyesinde bile iyi olmayan mekanik anahtar kullanıyor. Zaten iyi satmadığı belli ki yurtdışında bile çoğu klavyesinde sadece ingilizce dil seçeneği mevcut.
İstediklerinize en çok uyan klavye XPG Summoner. Lakin hotswap gibi özellikleri olmayan bir klavye.

Enter tuşu küçük olan klavyeyi tercih edemiyorum, bu klavyenin yorumları güzel ama diğer modelleri inceledim büyük enterlı yok bildiğiniz varsa önerirseniz güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı