2000 TL mid tower kasa önerisi

Reis büyük olmasını istiyorum büyük mü bu kasa. Mid Tower yazıyor biliyorum yine de merak ettim.

Reis büyük olmasını istiyorum büyük mü bu kasa. Mid Tower yazıyor biliyorum yine de merak ettim.
Pek büyük olduğu söylenemez. Ekran kartın sığıyosa kafi bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Büyük kasa lazım bana reis.
Aerocool Aero One Duo Cam Yan Panel 4x12cm ARGB Adreslenebilir RGB Fanlı, USB 3.0 Pencereli ATX Oyuncu Kasası (AE-AERO1D) | Teknobiyotik
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Benim kullandığım kasa istemediğin kadar büyük reis. (Videodaki model attığım linktekinden biraz farklı. f/p (Tüm modellerinde RGB controller var.))

Son düzenleme:
Aerocool Aero One Duo Cam Yan Panel 4x12cm ARGB Adreslenebilir RGB Fanlı, USB 3.0 Pencereli ATX Oyuncu Kasası (AE-AERO1D) | Teknobiyotik
Benim kullandığım kasa istemediğin kadar büyük reis. (videodaki model attığım linktekinden biraz farklı. F/P (tüm modellerinde RGB Controller var.))

Kablolama bölümü kaba mi kanka.

Geri
Yukarı