2000 TL monitör dahil sistem toplama

Selim Eren

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
METU:ME
4000 TL bir bütçe ile bir bilgisayar toplayacaktım fakat bilgisayar işini arka plana atıp bilgisayar için biriktirdiğim paranın yarısını borçlarımı kapatmak için kullandım. Geriye 2000 TL civarı bir para kaldı. Ben de malum ekran kartı fiyatlarından dolayı ekran kartsız bir sistem toplamaya karar verdim. Ekran kartı içinde 500 TL civarı bir bütçe kalıyor rica etsem yardımcı olur musunuz? Oynadığım ve oynamak istediğim oyunlar ise: CS:GO, Rust ve de BF1. Yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerin için çok teşekkür ederim fakat APU sistemler güncelliğini çok fazla yitirmedimi?
Bütçe için böyle daha uygun gördüm fakat dediğiniz gibi güncellik konusunda eksi puanı var. Intel işlemci alınıp ileride ekran kartı alacaksanız farklı sistemler de toplanabilir.

Bütçe için böyle daha uygun gördüm fakat dediğiniz gibi güncellik konusunda eksi puanı var. Intel işlemci alınıp ileride ekran kartı alacaksanız farklı sistemler de toplanabilir.
Anlaşılan konunun tamamını okumamışsın ben zaten ekran kartı fiyatlarından dolayı ekran kartını sonra alacağımı belirtmiştim. Çok değerli modlarımız başlığı değiştirdiği için de biraz konunun tamamı okunmadan isteğimi anlayamamanız normal ben zaten başlığı "1500TL Ekran Kartsız Monitör Dahil Sistem" olarak yazmıştım.

Anlaşılan konunun tamamını okumamışsın ben zaten ekran kartı fiyatlarından dolayı ekran kartını sonra alacağımı belirtmiştim. Çok değerli modlarımız başlığı değiştirdiği için de biraz konunun tamamı okunmadan isteğimi anlayamamanız normal ben zaten başlığı "1500TL Ekran Kartsız Monitör Dahil Sistem" olarak yazmıştım.
Bence şuan beklemelisin. Bileşen fiyatları uçmuş gidiyor.
Stoklar yenilenince fiyatlar düşecektir. O zaman alırsın.
Kesinlikle katılıyorum 1500 TL monitör dahil toplamak uygun olmaz

Kesinlikle katılıyorum 1500 TL monitör dahil toplamak uygun olmaz
Zaten 2000 TL bütçe ama ben ekran kartı fiyatları şu anda yüksek olduğu için ekran kartsız 1500 TL yazdım ekran kartını fiyatlar düşünce almayı düşünüyorum veya Adana içi elden temiz ve ucuz 2.el bir ekran kartı bulabilirsem onu da alabilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı