2000 TL Monitör Önerisi

Verdiğin monitör gerçekten güzel.
Ben de şöyle bir şey buldum daha zarif ve estetik duruyor.
İndirimde kendisi 2000TL'den düşmüş

Yalnız attığınız linkte ölü piksel yazıyor. O kadar para verip de ölü piksel olan monitör alanlar varmış demek.

Bu sitedeki fiyat biraz bana da uçuk geldi. Halbuki bu site 5, 6 ay önce ürün fiyatları diğer sitelere göre oldukça uyguna veriyordu. Prensipleri değişmiş sanırım :)

1500-2000TL arası dediğiniz için onu seçmiştim hem de 27 inç.
Fiyat konusunda çok şaşırmamak lazım dostum her şey ortada :/
Yalnız attığınız linkte ölü piksel yazıyor. O kadar para verip de ölü piksel olan monitör alanlar varmış demek.
Monitörden falan pek anlamıyorum hocam gözüme hoş geleni attım arkadaşa yardımcı olmak için
benim öyle bir bütçem olsa bilgisayar toplamaya çalışırım sistemim halen 32 bit :)
Umarım bir gün o seviyeye gelirim

Monitörden falan pek anlamıyorum hocam gözüme hoş geleni attım arkadaşa yardımcı olmak için
benim öyle bir bütçem olsa bilgisayar toplamaya çalışırım sistemim halen 32 bit :)
Umarım bir gün o seviyeye gelirim
Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim dostum.
@07alone07 Sana da teşekkür ederim. Yeni önerileriniz olursa hala konu güncel.

1920X1080 olarak bunu öneririm:
2K olarak bunu:
Samsung üzerinden 900 TL'lik 2 monitör aldık 2 side tertemiz ölü piksel vs yok kargosu da çok iyi aynı gün geliyor, öneririm. (2K olanın stoğu bitmiş yeni farkettim.)
Dostum teşekkür ederim , inceledim birinde kronik arızalar oluyormuş. Dİğeri de 4ms o biraz canımı sıktı.

Geri
Yukarı