2000 TL monitör önerisi

• Konuyu başlatan Keedy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 894

Keedy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Arkadaşlar selam bu ay içinde Xbox Series S almayı düşünüyorum, alırken de monitör de alayım diyorum, şu anki monitörün ekranı artık Allah affetsin modunda yenisini almam lazım yani😂😂,
-Online oyunlara pek takılmıyorum( oynarsam Warzone falan girerim herhalde)
- Güzel görüntü vermesi önemli.
- 27 inch bir şey istiyorum.
- Hz hiç önemli değil( güzel ve canlı renk vermesi daha önemli)
Yardımcı olursanız memnun olurum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam bu ay içinde Xbox Series S almayı düşünüyorum, alırken de monitör de alayım diyorum, şu anki monitörün ekranı artık Allah affetsin modunda yenisini almam lazım yani😂😂,
-Online oyunlara pek takılmıyorum( oynarsam Warzone falan girerim herhalde)
- Güzel görüntü vermesi önemli.
- 27 inch bir şey istiyorum.
- Hz hiç önemli değil( güzel ve canlı renk vermesi daha önemli)
Yardımcı olursanız memnun olurum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

İncehesap cuma indirimi var monitör görmüştüm bakabilirsin.

1080P mi kullanıyorsunuz? Öyleyse 27 inç önermem. Karanlıkta kullanıyorsanız da IPS önermem. Warzone gibi oyunlar oynuyorsanız Hz değerinin yüksek olması ve ghosting olmaması çok önemli.

Öneri 1:

Öneri 2:

Öneri 3:

1080P mi kullanıyorsunuz? Öyleyse 27 inç önermem. Karanlıkta kullanıyorsanız da IPS önermem. Warzone gibi oyunlar oynuyorsanız Hz değerinin yüksek olması ve ghosting olmaması çok önemli.
Oynamıyorum, ben souls born adamıyım, merak ediyorum belki oynarım diye yazdım, aldığım gibi Dark Souls3 indirip bitirim devamında Elden Ring çıkana kadar takılırım
Öneri 1:

Öneri 2:

Öneri 3:
MSI olan güzel duruyor ama bilemedim şimdi

Oynamıyorum, ben souls born adamıyım, merak ediyorum belki oynarım diye yazdım, aldığım gibi Dark Souls3 indirip bitirim devamında Elden Ring çıkana kadar takılırım

MSI olan güzel duruyor ama bilemedim şimdi
MSİ 1080P ama 144Hz, Diğerleri 2K ama 60Hz

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı