2000 TL mouse pad önerisi

Bütçe
2000 TL

erenerenc

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, yeni bir mouse pad almak istiyorum bütçem 2K lira civarında. Yüksek seviyede Valorant oynuyorum. 1600 DPI 0.2 sens. Şu anda Klasse Longteng kullanıyorum fakat memnun değilim. Yavaş ve sert geliyor, bileğim fazla sürtünüyor. Bu durum nem arttıkça daha da kötüleşiyor. Daha önce de Steelseries Qck+ kullandım. Bu iki mouse Pad'den daha hızlı bir şey istiyorum. (ve ek olarak şunu da sormak istiyorum: Speed ve Control (hybrid) mouse pad arasındaki farklılıklar nelerdir? Bileğimizin kayma durumu nasıl değişiyor? Ben bileğimi sert bir şekilde bastırsam da rahat bir şekilde kaydırabileceğim bir mouse pad istiyorum.) Şu ana kadar Logitech G640, BenQ ZOWIE G-SR-SE ve Wraith Spirit of Aim modellerine baktım. LGG Saturn Pro modelinin stoğu bitmeseydi bunu da düşünürdüm. Siz bu 3 model hakkında ne düşünüyorsunuz ve ek olarak ne önerebilirsiniz?

Son düzenleme:
Sizin kullandığınız klasse longteng hybrid bir pad. Eğer bundan memnun kalmadıysanız ve daha hızlı bir pad istiyorsanız Wraith spirit of aim Speed modelini alabilirsiniz kaliteli pad üzmez.

Sizin kullandığınız klasse longteng hybrid bir pad. Eğer bundan memnun kalmadıysanız ve daha hızlı bir pad istiyorsanız Wraith spirit of aim Speed modelini alabilirsiniz kaliteli pad üzmez.
Hızlı kaymasını istiyorsan
  • Wraith Blade Y
  • Wraith Speed of Aim Speed
  • Fnatic Jet
  • Glorious ICE
bunları öneririm.
Daha pahalı padler hakkında bir bilgim yok.
@nokaEXE @Noctis Lucis Caelum Teşekkür ederim önerileriniz için. Wraith Spirit of Aim'i ya da Wraith'in herhangi bir ürününü kullandınız mı? Speed mouse pad'ler hakkında yorumunuz neler olur? Nemlendiğindeki durumu ya da yıkanması gerektiğinde nasıl hareket etmeliyim?

Merhaba,

Spirit of aim'in hybrid ve speed mouse padleri var bende. 3-4 günlükler her ikisi de çok kaliteli mousepadler. Speed tam aradığın mousepad en ufak bir ağrı yapmaz ve mouse üzerinde çok iyi kayıyor. Ayrıca durmak istediğinde de çok iyi duruyor. Hybridi cs 2 için speedi günlük kullanım ve diğer oyunlar için almıştım. Speed'in CS 2 performansına da bayıldım gerçekten çok güzel controlü var. Speed'i kesinlikle tavsiye ederim olması gerektiği kadar kayganlığı ve durması var.

LGG Saturn Pro bildiğim kadarıyla control mousepad. Hybrid ile rahat edemediysen onunla edebileceğini sanmam

Son düzenleme:
Konu ile tamamen alakasız bir dipnot eklemek isterim kendi fikrimce. Bana kalırsa bir mouse pad e o kadar para verilmez ha bu arada o bileğinizin fazla sürtme sebebi mouse tutma stiliniz.
Verilir. Hele ki artisan hayale otsu gibi modellerse kesinlikle verilir.
Biz alışmışız çerçöp mousepadlere bu paraları görünce çok absürt geliyor ama sadece 60 dolar olduğunu düşünürsek 2000tl artık çok normal geliyor.
Arkadaşlar selam, yeni bir mouse pad almak istiyorum bütçem 2K lira civarında. Yüksek seviyede Valorant oynuyorum. 1600 DPI 0.2 sens. Şu anda Klasse Longteng kullanıyorum fakat memnun değilim. Yavaş ve sert geliyor, bileğim fazla sürtünüyor. Bu durum nem arttıkça daha da kötüleşiyor. Daha önce de Steelseries Qck+ kullandım. Bu iki mouse Pad'den daha hızlı bir şey istiyorum. (ve ek olarak şunu da sormak istiyorum: Speed ve Control (hybrid) mouse pad arasındaki farklılıklar nelerdir? Bileğimizin kayma durumu nasıl değişiyor? Ben bileğimi sert bir şekilde bastırsam da rahat bir şekilde kaydırabileceğim bir mouse pad istiyorum.) Şu ana kadar Logitech G640, BenQ ZOWIE G-SR-SE ve Wraith Spirit of Aim modellerine baktım. LGG Saturn Pro modelinin stoğu bitmeseydi bunu da düşünürdüm. Siz bu 3 model hakkında ne düşünüyorsunuz ve ek olarak ne önerebilirsiniz?
Bu bütçede Hybrid olarak Spirit of Aim mevcut.
Biraz bütçe çıkarsanız da Artisan Zero ve Hien çok hoş tercihtir.

@SF24 önerileriniz için teşekkür ederim. Zero ve Hien arasındaki farklılıklar nelerdir? Ve ek olarak bu konuda yazdıklarımı değerlendirdiginizde bana hangi modelini önerirsiniz?

@SF24 önerileriniz için teşekkür ederim. Zero ve Hien arasındaki farklılıklar nelerdir? Ve ek olarak bu konuda yazdıklarımı değerlendirdiginizde bana hangi modelini önerirsiniz?
Hieni öneririm çünkü kumaş olarak bence zeroya göre daha iyi ve uzun kullanımda mouse skatezlerine neredeyse hiç zarar vermiyor.
Ayrıca aralarında temel fark hienin hybrid yapısının controle bir tık daha yakın olması iken zeronun speede çok yatkın olması. Speedden kastım bayağı bir speed. Ayrıca uzun kullanımda skatezlerde aşınma yaptığına dair Japonya'da bilgi verilmiş.

Geri
Yukarı