2000 TL Oyun Amaçlı Monitör Dahil Sistem Önerisi

2000 tl sistem.png
Vatan Bilgisayar'dan topladığım için biraz pahalı oldu ama başka bir siteden toplarsanız daha ucuza gelir

256 bit olduğu için ve MSI olduğu için R7 370 koydum hocam. Teşekkürler :)
Zaten fury 980 ti bile gecemezken bu bit olayina neden takiliyorsunuz ? Fury 4096 biy 980 ti 384 tu galiba.

Mobilden yaziyorum kusra bakmayin.

Peki ekran kartlarında gigabyteın önemi varmı? Ona göre 2Gblık almak daha iyi olur fiyat açısından. Ve Rx460mı Gtx750ti mi sizce?
750 donemi bitti. En az 950 veya 460 alinmali.

Zaten fury 980 ti bile gecemezken bu bit olayina neden takiliyorsunuz ? Fury 4096 biy 980 ti 384 tu galiba.

Mobilden yaziyorum kusra bakmayin.

750 donemi bitti. En az 950 veya 460 alinmali.
Gpu check sitesinden baktığımda aşağı yukarı aynı fps alıyorlardı diye sordum.Çünkü nvidia hem vulkanı hem de cudayı alacağı için belki daha iyi işe yarar diye düşünmüştüm. Neyse 460 alalım o zaman.

Eki Görüntüle 188412Vatan Bilgisayar'dan topladığım için biraz pahalı oldu ama başka bir siteden toplarsanız daha ucuza gelir
Ekran kartını Asus yerine Zotac veya Shappire alırsanız daha ucuza gelir

Peki ekran kartlarında gigabyteın önemi varmı? Ona göre 2Gblık almak daha iyi olur fiyat açısından. Ve Rx460mı Gtx750ti mi sizce?
İki ekran kartı arasında karşılaştırılamayacak kadar zaman farkı var

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı