2000 TL Oyun için Sistem Tavsiyesi

Muharremizm

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar herkese selam. Babamin jesti uzerine 2000 maksimum 2300 tl arasi monitor dahil bir sistem toplamak istiyorum. Bilgisayarda world of tanks ve gta 5, far cry primal gibi agir oyunlari acsin monitör guzel olsun yeterli. Forumda bir arkadasin sistemini gordum begendim ve kendi kafama gore de bir monitor, ssd, harddisk secip ekledim. Sizce bu sistemi almali miyim yoksa sizin onerdiginiz bir sistem var mi arkadaslar? Aslinda vatan bilgisayar'dan olursa onceliginiz cok iyi olur. Kredi kartina taksitle alacagim parcalari sinerji sanirim pesin satiyor sonradan ogrendim lutfen yardimci olun. Yaklasik 1 ay surem var ve simdiden sistemi not alip 1 ay sonra tum parcalari alip kendim toplamak istiyorum. Lutfen yardimci olun. İyi forumlar, tesekkur ederim.

Screenshot_2016-05-10-22-16-12.png

tavsiyem amd tabanlı ama gelecek nesilleride destekleyen fm2+ tabanlı
sistem
#msi a68hm v2 e33 anakart
#amd athlon(bulldozer serisi) x4 860k
#nvidia gtx 970
#ocz 240gb ssd
#8gb 1866 veya 2133 mhz ram

Fm2+ ölü bir soket diyorlar. Ne ara gelecek nesli destekliyor oldu? Bir şey mi kaçırdım :D.

Fm2+ ölü bir soket diyorlar. Ne ara gelecek nesli destekliyor oldu? Bir şey mi kaçırdım :D.
Amd yeni apu'larını ve athlon serisini fm2+ soketli çıkartıyor bence de ileriye dönük bir sistemde intel'e oranla fiyat/performans olarak düşünülebilir.Haziranda toplayacağım amd tabanlı sistemde bende düşünüyorum açıkçası fiyatından dolayı.

Amd yeni apu'larını ve athlon serisini fm2+ soketli çıkartıyor bence de ileriye dönük bir sistemde intel'e oranla fiyat/performans olarak düşünülebilir.Haziranda toplayacağım amd tabanlı sistemde bende düşünüyorum açıkçası fiyatından dolayı.
Bilmiyorum artık. Bende de fm2+ var düzgün işlemci çıkmazsa fm2+ için bilgisayarı satacağım. Geçici olarak APU aldım. Ya 1060 ile mini-ITX yapacağım ya da fm2+ işlemcisi alacağım benchmarkda 7500 puan veren işlemci çıkarmadılar bir.

tavsiyem amd tabanlı ama gelecek nesilleride destekleyen fm2+ tabanlı
sistem
#msi a68hm v2 e33 anakart
#amd athlon(bulldozer serisi) x4 860k
#nvidia gtx 970
#ocz 240gb ssd
#8gb 1866 veya 2133 mhz ram
Dostum sen napmışsın böyle? Bu sistem mantıklı olsaydı herkes GTX 970 alırdı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı