2000 TL oyun için telefon

@AYYILDIZ TİM 9T modeli ile Note 8 PRO arasında 800 TL fiyat farkı yok, 300 TL civarı fiyat farkı var.
Buyrun Hocam.
Ben karşılaştırma yaparken fiyatını görmüştüm.
Arkadaşımız 2000 tl bütçesi var, Note 8 pro indirime girince 2000 tl ye kadar düşüyor.

Redmi Note 8 PRO modelinin ekranı Amoled ekranın yerini tutmaz. Note 8 PRO yerine Realme 5 PRO modeline de bakabilirsin. 5 PRO modeli ön kamera, arka kamera gece, video çekimi, batarya ve ekran olarak Note 8 PRO modelinden daha iyi. Fiyat olarakta daha ucuz.

Note 8 PRO modeli CPU, GPU, RAM olarak avantajlı.
Realme Xt yi mi yoksa realme 5 pro yu mu önerirsiniz? Arada baya fiyat farkı var

Ben karşılaştırma yaparken fiyatını görmüştüm.
İki modelin 64 GB modellerini fiyat olarak karşılaştıracaksın, iki modelin 64 GB olan modelleri arasında da 300 TL fark var.
8 GB -RAM gereksiz olmamış mı keşke 6 yapıp işlemciye odaklansalarmış.
SD 712 kötü bir işlemci değil, bu fiyatta rakiplerinde SD 730 yongası var, SD 712 bu yüzden rakiplerine göre bir dezavantaj olmuş. CPU'ya daha fazla önem verebilirdiler. SD 730 ile 712 arasında çok çok büyük bir performans farkı yok.

İki modelin 64 GB modellerini fiyat olarak karşılaştıracaksın, iki modelin 64 GB olan modelleri arasında da 300 TL fark var.

SD 712 kötü bir işlemci değil, bu fiyatta rakiplerinde SD 730 yongası var, SD 712 bu yüzden rakiplerine göre bir dezavantaj olmuş. CPU'ya daha fazla önem verebilirdiler. SD 730 ile 712 arasında çok çok büyük bir performans farkı yok.
Peki 4Gb ram yeterli midir rn8 pro dan real me 5 pro ya kaydım sanki ama 4Gb ram beni endişelendirmiyor değil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı