2000 TL oyun önerisi

• Konuyu başlatan karul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 889

karul

Decapat
Merhaba, her ay ortalama 360TL(oyun içi satış, okul harçlığı, vb.) Gelir elde ediyorum. 6 ay sonra yaz indirimleri var. Yaz indirimlerine kadar 2000TL yakın bir bütçem olacak. Şu an almayı düşündüğüm oyunlar aşağıda mevcut. Her türlü oyuna açığım. Indie veya büyük oyunlar önerebilirsiniz.

FromSoftware oyunları (Elden Ring, Sekiro, vb.)
Cyberpunk 2077
Mafia Definitive Edition
Resident Evil 2,3 ve 7 Biohazard
Dying Light 2
Doom Eternal
Stray

Not: Bütçenin çoğunluğunu almak istediğim oyunlara ayırdım. Bütçe'ye 750-1000TL diyebiliriz ama şu oyunu al veya alma gibi şeyleri nedenini belirterek söyleyebilirsiniz.

Merhaba listenizdeki Stray harici gayet güzel bir liste olmuş. Stray'in sadece kedi kontrolü olan basit bir yapım olduğu için değiştirerek Spider-Man, God of War, RDR2, Uncharted gibi yapımları tercih edebilirsiniz.

Merhaba listenizdeki Stray harici gayet güzel bir liste olmuş. Stray'in sadece kedi kontrolü olan basit bir yapım olduğu için değiştirerek Spider-Man, God of War, RDR2, Uncharted gibi yapımları tercih edebilirsiniz.

Uncharted almak istemiyorum. GoW ve RDR2 mevcut. Belki Spider-Man alabilirim. Eğer Etail'de 222TL'ye düşerse.

Oyunları alırken Steam ve Epic Games Store ikisine de bakın. Ben Cyberpunk ı 60 TL kupon verdikleri dönemde aldığım için 60 TL gibi bir şeye gelmişti. Ayrıca Papara da steam de %10 cashback var. Ayda 20 TL ye kadar veriyor ama 6 ay boyunca ayda 200 TL steam bakiyesi yükleseniz ekstra 120 TL paranız olur.

Merhaba, her ay ortalama 360TL(oyun içi satış, okul harçlığı, vb.) Gelir elde ediyorum. 6 ay sonra yaz indirimleri var. Yaz indirimlerine kadar 2000TL yakın bir bütçem olacak. Şu an almayı düşündüğüm oyunlar aşağıda mevcut. Her türlü oyuna açığım. Indie veya büyük oyunlar önerebilirsiniz.

FromSoftware oyunları (Elden Ring, Sekiro, vb.)
Cyberpunk 2077
Mafia Definitive Edition
Resident Evil 2,3 ve 7 Biohazard
Dying Light 2
Doom Eternal
Stray

Not: Bütçenin çoğunluğunu almak istediğim oyunlara ayırdım. Bütçe'ye 750-1000TL diyebiliriz ama şu oyunu al veya alma gibi şeyleri nedenini belirterek söyleyebilirsiniz.
Assassins creed serisinden bir oyunu deneyebilirsiniz ve far cry 6. suan indirimdeler ubisoftta 45 tl ye dusuyor tanesi. valhalla ve far cry 6. hitman serisine bakabilirsiniz. bioshock serisi. detroit become human.doom ve star wars jedi fallen order.

Oyunları alırken Steam ve Epic Games Store ikisine de bakın. Ben Cyberpunk'ı 60 TL kupon verdikleri dönemde aldığım için 60 TL gibi bir şeye gelmişti. Ayrıca Papara da Steam de %10 cashback var. Ayda 20 TL'ye kadar veriyor ama 6 ay boyunca ayda 200 TL Steam bakiyesi yükleseniz ekstra 120 TL paranız olur.

Steam ve Ubisoft Store karşı değilim ama Epic'in baş düşmanıyım. Launcher'ı o kadar hantalki. Oyun alınabilecek bir yer gibi gelmiyor.

Assassin's Creed serisinden bir oyunu deneyebilirsiniz ve Far Cry 6. şu an indirimdeler Ubisoft'ta 45 TL'ye dusuyor tanesi. Valhalla ve Far Cry 6. Hitman serisine bakabilirsiniz. BioShock serisi. Detroit Become Human. Doom ve Star Wars Jedi: Fallen Order.

Detroit bütçe kalırsa belki alabilirim çünkü aile paylaşımında var. Star Wars oyunlarını pek sevmiyorum. Far Cry 6 kötü diye duymuştum. Valhalla 45TL veya 90TL düşerse olabilir. AC oyunları aile paylaşımında var. Para vermek istemiyorum.

Steam ve Ubisoft Store karşı değilim ama Epic'in baş düşmanıyım. Launcher'ı o kadar hantalki. Oyun alınabilecek bir yer gibi gelmiyor.

Detroit bütçe kalırsa belki alabilirim çünkü aile paylaşımında var. Star Wars oyunlarını pek sevmiyorum. Far Cry 6 kötü diye duymuştum. Valhalla 45TL veya 90TL düşerse olabilir. AC oyunları aile paylaşımında var. Para vermek istemiyorum.
star wars jedi fallen order ikinci oyunu gelecek yakında. ilk oyunu fena değildi iyiydi bence şuan indirimde. hiç far cry oynamadıysanız far cry 6 yı beğeneceksiniz. sevmeyenler önceki oyunun aynısı olduğu için sevmiyor yoksa güzel oyun. far cry 6 yı ben gecen hafta 45 tl ye aldım.

Star Wars Jedi: Fallen Order ikinci oyunu gelecek yakında. İlk oyunu fena değildi iyiydi bence şu an indirimde. Hiç Far Cry oynamadıysanız Far Cry 6'yı beğeneceksiniz. Sevmeyenler önceki oyunun aynısı olduğu için sevmiyor yoksa güzel oyun. Far Cry 6'yı ben gecen hafta 45 TL'ye aldım.

Bilmiyorum bakabilirim. Sizce Crash Bandicoot™ 4: It’s About Time nasıldır? Alınır mı?

Geri
Yukarı