2000 TL Oyuncu koltuğu önerisi

• Konuyu başlatan Smh.
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 3B
Bütçe
2000

Smh.

Decapat
Merhabalar;

Arkadaşlar konuları okudukça çoğu kişinin de benim gibi kafasının karıştığını düşünüyorum. Kullandığınız koltuk marka modelini yazarak öneride bulunabilir misiniz lütfen tecrübelerinizden yararlanalım. Benim boyum 170 ve 85 kiloyum boyuma göre bir koltuk bulamadım halen 2000 TL'ye kadar para verip alacağım bulabilirsem.

Öncelikle Gaming koltuğu biraz gereksiz bir piyasa. Yine de istiyorsanız önerim Hawk, kumaş koltuk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle Gaming koltuğu biraz gereksiz bir piyasa. Yine de istiyorsanız önerim Hawk, kumaş koltuk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki autonomous.ai markasının ErgoChair 2 modelinin Türkiye'de muadili var mı?

Amazon'da bulunmuyor. Kendi sitesi de gönderim yapmıyor gibi duruyor. Gönderim yapsa da çok pahalıya gelir gibi duruyor. Mobilyayı da yurtdışından almak istemiyorum.

Merhaba. Ben Wrc Racing model bir koltuk kullanıyorum. Bu koltuğun üreticisi Adore. Ben pek memnun değilim bu koltuktan. İlk ay gıcırdamaya başladı ve oturak kısmının bağlantı yerlerinden birisi kırıldı, sonrasında oturak kısmını değiştirdim ve şuanda yine bir yerleri kırık. Koltuğun kaynak yerleri çok kötü. Kaynak yerlerinden kırılıyor ayrıca oturak kısmının süngerleri çok ince olduğundan popo ağrıtıyor. Minder kalınlığı çok önemli bir konu konfor için. Buna dikkat edin. Ben Zio markasının koltuklarının minderini beğeniyorum. Kullanmadım fakat videolarda ve resimlerde süngeri kalın görünüyor. Birisi Hawk önermiş, baktım sünger namına pek bir şey yok. Deri koltuk istemiyorsanız şöyle bir şey önerebilirim. Manager Techno File Sırtlı Yönetici Koltuğu - Siyah Fiyatı ve Özellikleri

Merhaba. Ben Wrc Racing model bir koltuk kullanıyorum. Bu koltuğun üreticisi Adore. Ben pek memnun değilim bu koltuktan. İlk ay gıcırdamaya başladı ve oturak kısmının bağlantı yerlerinden birisi kırıldı, sonrasında oturak kısmını değiştirdim ve şuanda yine bir yerleri kırık. Koltuğun kaynak yerleri çok kötü. Kaynak yerlerinden kırılıyor ayrıca oturak kısmının süngerleri çok ince olduğundan popo ağrıtıyor. Minder kalınlığı çok önemli bir konu konfor için. Buna dikkat edin. Ben Zio markasının koltuklarının minderini beğeniyorum. Kullanmadım fakat videolarda ve resimlerde süngeri kalın görünüyor. Birisi Hawk önermiş, baktım sünger namına pek bir şey yok. Deri koltuk istemiyorsanız şöyle bir şey önerebilirim. Manager Techno File Sırtlı Yönetici Koltuğu - Siyah Fiyatı ve Özellikleri

Hocam aldınız mı kullanıyor musunuz? Ben de o koltuğu almayı planlıyorum fakat emin olamadım.

Merhabalar biraz geç oldu fakat yorumda bulunayım. Kendi sitesinden zio venom aldım.

İlk geldiğinde alt mekanizması bozuk gibi geldi bana video çektim gönderdim wp destekten ve bozuk olduğunu belirterek yeni alt mekanizma gonderımı yaptı şirket. Şirketin ustası sağolsun sökme aşaması için beni görüntülü arayarak tarif etti ve yeni gelen mekanizma ile değişim sağladım. Bu arada tabi kolaçlar biraz sallanıyor gibi gelmişti bana değişim için ilk olarak 3d göndermişler yanlışlıkla sonra 4d tekrar gönderdiler.

Şuan koltuk gerçekten istediğim gibi rahatlık olsun vs her açıdan. günde 10 saat üzeri oturuyorum bel desteğini ayarlayarak çok rahat bir pozisyonda kalıyor.

Almanızı tavsiye ederim. Özellikle şirket satış sonrası desteği çok iyi gerçekten. bana 3 kere kargo gönderdiler toplamda ve çok destek oldular.

Geri
Yukarı