2000 TL PC Toplama

kardeş bütçede bir fark olmaz Skylake'de en fazla 70 lira fark olur tüm parçalar uyumlu.

Buyurun sizi böyle alalım.
sueper-uper-manyak-pc-jpg.132870
Bu arkadaşın sistemini almalısın kesinlikle. 100 lira farkla performanısını %15 artırırsın.

İzleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 133727 Kardeş senin dediklerine uydum.Bu sistemi kurmayı planlıyorum.
+SuperSandwich
Anakart uyumsuz lütfen soket 1151 bir anakart seçin ve r9 380 daha performanslı bir ekran kartıdır aklınızda bulunsun.

Bütçeni zorlayıp bu bilgisayarı alırsan GTA V'i rahatlıkla yüksek ayarlarda oynayabilirsin.

Dosya Ekleri

• pcc.PNG
    pcc.PNG
    30,5 KB · Görüntüleme: 251
Screenshot_2016-01-20-22-19-17.png
Arkadaşlar sizin tavsiyenize biraz uydum.Bu sistemi almayi düşünüyorum.Ekran kartını değiştirmek istemiyorum.Bu sistemdeki parçalar uyumlumu ?Şimdi bir aksilik çıkmasında :)
+Supersandwich

Uyumlu fakat ekran kartını MSI r9 380 ile değiştirirsen hem daha çok performansın olur hemde daha ucuz.Bellekleri daha yüksek frekanslı olanına yükselt

DDR4 bellek almalısın

ekran kartı oyun benchmarklarını(yanlış yazmış olabilirim ) baktım 960 daha iyi.Yada yanlış baktım.
+Superesandwich

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı