2000 TL PUBG Mobile ve Minecraft için yayıncı PC tavsiyesi

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar,
Belirttiğim gibi 2000 TL bütçem var.
Ekim ayında bilgisayar alacağım o zaman dolar 6 TL olsa ona göre bir bilgisayar toplayabilir misiniz benim için.
Açmasını istediğim oyunlar ve FPS değerleri CS:GO'da 768P de 100 FPS ve Minecraft'ta 720P de 60 FPS video çekmek ve Mount and Blade: Bannerlord oynamak.
Eğer APU olursa ileride 600-700 TL'lik ekran kartı alabilirim ama fazla beklemek istemiyorum ekran kartlıda olabilir.
Araştırıp bulduğum sistemler:
.
Teknobiyotik A1 AMD Ryzen 3 2200G 3.5GHz, 8GB DDR4 Ram, 240GB SSD Oyun Bilgisayarı | Teknobiyotik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konuyu alacağınız zaman açın. Mesela 2 ay önce olan sistem toplama ile bugün olan aynı değil. 2 ay önce daha ucuza, daha kaliteli ve performanslı bir kasa toplanıyordu.

Evet arkadaşlar,
Belirttiğim gibi Minecraft ve PUBG Mobile yayınları yapacağım bütçem 2000 TL bunun için PC tavsiyesi isteyecektim bir de CS:GO'da 768P orta grafikte kasmadan oynamak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. Kendi bulduğum sistemler:
Ürünlerin fiyatının 2000 TL'ye düşeceğini umuyorum veya 750 Ti'li bir sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
2000 TL bütçem var ya 750 Ti'li bir sistem toplayacağım, ya da geleceğe dönük Ryzen APU alacağım daha iyi fikirleriniz varsa söyler misiniz? Düşündüğüm PC:
Beklentilerim Minecraft'ta 720P60 FPS yayın açmak (YouTube'da) ve 768P de orta grafikte akıcı şekilde CS:GO oynamak, önerilerinizi bekliyorum.

Dolar olmuş 7₺ 2000 Liracık ile oyuncu kasası falan toplayamazsın unut o işi.

Acele etmeyin. Daha iyisini alabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…