2000 TL PUBG Mobile ve Minecraft için yayıncı PC tavsiyesi

Merhabalar,
2000 TL bütçem var ya 750 Ti'li bir sistem toplayacağım, ya da geleceğe dönük Ryzen APU alacağım daha iyi fikirleriniz varsa söyler misiniz? Düşündüğüm PC:
Beklentilerim Minecraft'ta 720P60 FPS yayın açmak (YouTube'da) ve 768P de orta grafikte akıcı şekilde CS:GO oynamak, önerilerinizi bekliyorum.

Hocam ekran kartı yok PC'nin ama siz bilirsiniz.

Evet arkadaşlar,
2200 TL bütçem var dolar düşecek bende kendi çapımda PC topladım sizin önerileriniz varsa belirtir misiniz? Bir de parçalar uyumlu mu? Bu PC şu anın ekonomisiyle 2528 TL. Beklentilerim: CS:GO 768P de akıcı oynamak ve Minecraft'ta 60 FPS 720P yayın açmak.

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar,
2200 TL bütçem var dolar düşecek bende kendi çapımda PC topladım sizin önerileriniz varsa belirtir misiniz? Bir de parçalar uyumlu mu? Bu PC şu anın ekonomisiyle 2528 TL. Beklentilerim: CS:GO 768P de akıcı oynamak ve Minecraft'ta 60 FPS 720P yayın açmak.

AMD Ryzen™3 3200G Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6GHz - 4GHz 6MB 65W 12nm İşlemci fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da +
Kingston 8GB (2x4GB) HyperX FURY Black DDR4 2400MHz CL15 1.2V Dual Kit Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da +
WD 3,5 +
MSI A320M-A PRO AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200 MHz (O.C.) USB 3.1 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da +
THERMALTAKE LITEPOWER 550W GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da +
EVEREST X-LINE 1x120mm RAINBOW FAN + Şerit USB 3.0 MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da +
Aylar sonra Vatan'dan kendim topluyacagım sistemi yazdım sana şu anki fiyatı 2600 TL bence şu an çogu oyunu düşük ayarlarda oynatır bir sistem ilerde bütçeniz el verdigi zaman 6 taksite bir de RX 570 gibi kart alır takarsanız istediginiz oyununuzu Ultra ayarlarda oynuyabilirsiniz işlemci güçlü.

Geri
Yukarı