2000 TL R3 1200 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
2000 TL

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi sosyaller.

560 Ti kartım yandığı için yeni bir tane bakıyorum. Olabildiğimce yeni hatta 0 olması mükemmel olur. Bütçe maksimum 2500 olabilir. 2.el çok taraftar değilim ama bu bütçede zorunlu olabildiğince üzülmemiş yeni kartlar arıyorum.

Sistem:
Ryzen 3 1200.
B450M S2H.
8 GB DDR4 RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 6400 alabilirsiniz sıfır olarak.

Param Güvende ile alabileceğiniz ikinci el kartlar.
Hocam izmir içi bakabilir misiniz? Bir de 6400 den başka seçenek yok mu 0 olarak ? Ayrıca çipset ve vram konusunda tekrar soeun çıkarmayacak kartlar arıyorum bunlar idare eder mi?

@RayTracing

Sıfır ararsanız RX 6400'den daha iyi bir seçenek muhtemelen bulamazsınız. İkinci elde ise çok ucu açık ama RX 580 gibi kartlar alınabilir. Yeterli araştırmayla belki daha üst seviye kart bulunabilir. Biraz sitelerde gezineceğim, gözüme güzel ilan çarparsa paylaşırım.

Hocam İzmir içi bakabilir misiniz? Bir de 6400'den başka seçenek yok mu 0 olarak? Ayrıca çipset ve VRAM konusunda tekrar soeun çıkarmayacak kartlar arıyorum bunlar idare eder mi?

@RayTracing

Chipset veya VRAM arızası hakkında öngörüde bulunmak zor hocam fakat kartı overclock yapmadan düzenli olarak termal macunu yenileyerek ve mining yapmadan kullanırsanız ömrü tahminimce uzun olacaktır NVIDIA tarafında GTX 1060 AMD tarafında RX 580 bulabilirsiniz bu fiyatlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı