2000 TL R7 370 Oyun Bilgisayarı

Miyaichi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendim iki sistem topladım. Öncelikle onlara bakmanızı sonrada sorularıma cevap vermenizi istiyorum. Biri sinerji biri vatandan toplamadır. Sorularım şöyle :
1- Sinerji güvenilir mi? Kasayı ordan toplasam sıkıntı yaşar mıyım?
2-Topladığım sistemler performans açısından hem normal kullanımda hem de oyun oynarken sıkıntı yaratır mı? Rahatça yıllarca kullanabilir miyim?
3-Şu oyunlarda orta kalitede yüksek fps alır mıyım? ( The Witcher 3, Watch Dogs, Dying Light, FİFA 15, bf4 vs.)
4-Sizlerden gelen daha performanslı zamanla parçalarını da yükseltebileceğim sistem önerilerini bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler. Elimdeki parçalarda şunlar: 500 GB HDD, (2X2GB) 4GB RAM, Monitör ve X7 Klavye-Mouse set.

KAASAA1.png
KASAA.png

Son düzenleme:
Alttaki sistem daha iyi ancak HDD göremedim, sizde var galiba? Ayrıca Vatan'dan topladığınız sistemi Sinerji'den toplayarak 100 liraya yakın kar elde edebilirsiniz.

Evet konunun en alt kısmına sonradan ekledim görmemiş olabilirsiniz. 500 gb ve 2x40gb HDD mevcut. Monitör, klavye ve mouse set mevcut. Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Birde vatandan topladığımı önermişsiniz. Daha iyi bir kasa toplanabilirmi?

Merhaba arkadaşlar. Kendim iki sistem topladım. Öncelikle onlara bakmanızı sonrada sorularıma cevap vermenizi istiyorum. Biri sinerji biri vatandan toplamadır. Sorularım şöyle :
1- Sinerji güvenilir mi? Kasayı ordan toplasam sıkıntı yaşar mıyım?
2-Topladığım sistemler performans açısından hem normal kullanımda hem de oyun oynarken sıkıntı yaratır mı? Rahatça yıllarca kullanabilir miyim?
3-Şu oyunlarda orta kalitede yüksek fps alır mıyım? ( The Witcher 3, Watch Dogs, Dying Light, FİFA 15, bf4 vs.)
4-Sizlerden gelen daha performanslı zamanla parçalarını da yükseltebileceğim sistem önerilerini bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler. Elimdeki parçalarda şunlar: 500 GB HDD, (2X2GB) 4GB RAM, Monitör ve X7 Klavye-Mouse set.

Eki Görüntüle 99193 Eki Görüntüle 99194

Bu bilgisayarda HDD göremedim.Ve i3 4160 yerine eğer overclock yapmayı biliyorsan İntel pentium g3258 al bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı