2000 TL Oyun bilgisayarı

Yz21

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Yaklaşık 2000 Tl'lik bir sistem toplamayı düşünüyorum, ve bu sistemin CS:GO Team Fortress 2, Battlefield 1 ,GTS 5 vb. oyunları en azından medium ayarlarda 60 FPS yapması lazım, internette birkaç build gördüm ama emin olamadım. Ayrıca Nvidia ekran kartlı sistem olursa sevinirim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden benimde Nvdia takıntım vardı. Zamanla aşıyorsun bu takıntıyı :) RX460 almalısın beklemek istemiyorsan. AMD'nin yeni yazılımı aşırı derecede güzel.

Eskiden benimde Nvdia takıntım vardı. Zamanla aşıyorsun bu takıntıyı :) RX460 almalısın beklemek istemiyorsan. AMD'nin yeni yazılımı aşırı derecede güzel.
Vatan bilgisayardan alacaksa bence r9 380 ya da gtx 960 almalı rx 460 ve gtx 950'nin yerine.

Diyorsun ki 2000 TL'lik bilgisayar alacağım, ama AMD olmasın. Eğer 2000 TL'lik bilgisayar toplanıyorsa ekran kartının AMD olması daha faydalı olur.

Kulaktan dolma bilgiler. Bazı insanlara AMD kelimesini dediğin an gülmeye başlıyorlar AMD nedir diyorlar? GTX 950 alınmaz artık. RX 460 alınması daha iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyurun buda önerim bir de RX460 koyarsınız çok güzel olur. Eğer elinizde monitör varsa monitörü sistemden çıkarın, SSD ekleyin.

Dosya Ekleri

• 2000TL Pc.jpg
    2000TL Pc.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 162
Kulaktan dolma bilgiler. Bazı insanlara AMD kelimesini dediğin an gülmeye başlıyorlar AMD nedir diyorlar? GTX 950 alınmaz artık. RX 460 alınması daha iyidir.

Buyurun buda önerim bir de RX460 koyarsınız çok güzel olur. Eğer elinizde monitör varsa monitörü sistemden çıkarın, SSD ekleyin.

Rx 460 oyun testlerini inceledim, benim için yeterli gözüküyor , GTX yerine Amd almaya karar verdim, bir de hangi sitelerden toplu sipariş edebilirim?
Yeniden teşekkürler.

İ3 6100 işlemci, MSİ GTX 960 2G ekran kartı, kingston fury 2133 MHZ 8 GB ram, MSİ bazooka anakart, 240 GB SSD tercihen 750 evo, corsair vs 450 güç kaynağı, bir tanede 150 tl civarı kasa seçimi size kalmış. Toplamı 2000 veya 2100 yapar. RX 460 diyenlere falan bakma GTX 960 onu tokatlar. RX yeni çıktı die daha iyi olduğu anlamına gelmiyor.

RX yeni çıktı diye daha iyi olduğu anlamına gelmez evet. Ama gelecekte oyunlar DX 12 istediği vakit RX serisi bunu karşılarken GTX 9xx serisi ne yazık ki yeterli olmayacaktır. Günümüz oyunlarında daha fazla fps verebilir ama ileriye dönük olması açısından RX serisini öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı