2000 TL RGB ışıklı klavye önerisi

Bütçe
2000
Göz kırpma emojisi atmış bir de elim ayağıma dolaştı okurken yapma dostum.

Neye göre kime göre kötü mekanik klavye anlat bakalım arkadaşın söylediği ajaz model ürünler alacağın herhangi bir membran klavyeden daha uzun gidecektir.
Dostum adam Razer mı ? Rampage mi ? diye sormuş. Razer membran Rampage ise mekanik. Rampage markasını kimse sevmiyor,önermiyor. Nasıl çıkacağız bu işin içinden söylesene.

Göz kırpma emojisi atmış bir de elim ayağıma dolaştı okurken yapma dostum.

Neye göre kime göre kötü mekanik klavye anlat bakalım arkadaşın söylediği ajaz model ürünler alacağın herhangi bir membran klavyeden daha uzun gidecektir.
Dostum adam Razer mı ? Rampage mi ? diye sormuş. Razer membran Rampage ise mekanik. Rampage markasını kimse sevmiyor,önermiyor. Nasıl çıkacağız bu işin içinden söylesene.

Dostum adam Razer mı? Rampage mi? Diye sormuş. Razer membran Rampage ise mekanik. Rampage markasını kimse sevmiyor, önermiyor. Nasıl çıkacağız bu işin içinden söylesene.

Dostum adam Razer mı? Rampage mi? Diye sormuş. Razer membran Rampage ise mekanik. Rampage markasını kimse sevmiyor, önermiyor. Nasıl çıkacağız bu işin içinden söylesene.

Arkadaş bunları buldum demiş. Membran önerirsiniz okeyde gidip de mekanikler e sporcular için alınmaz falan demeniz saçma.

Konuyu açan arkadaşın sorusuna karşılık benim cevabım.

Arkadaş bunları buldum demiş. Membran önerirsiniz okeyde gidip de mekanikler e sporcular için alınmaz falan demeniz saçma.

Tamam özür dilerim hepiniz haklısınız. Konu sahibinin bütçesine göre dedim.

Ak 820 Pro veya ak 992.

Üstteki arkadaşım doğru söylüyor bu paralara membran klavyelere paranı israf ediyorsun.

Ben 7-8 ay önce ömürlük mekanik klavye topladım, gmk 67 kasa istediğim rastgele tuş başlıkları ve Akko CS piano switchler ile beraber 2600 civarına gelmişti.

Neden ömürlük klavye diyorum biliyor musun? Çünkü ileride sıkılırsam bunalırsam veya tuşlarımın ömrü biterse istediğim farklı seste veya aynı seste aynı switchi takıp kullanma özgürlüğüm var. Klavye yanma, düşme, kırılma olmadığı sürece ömür boyu gidecek yani.

Mesajın başında yazdığım iki klavyeden seçim yap öyle al membran klavye alma 2K civarına.

Bu iki model de çift renkli. Önerebileceğin düz beyaz bir model var mı?

Geri
Yukarı