2000 TL - RX 470 - Sistem Tavsiyesi

Herkese merhaba, toplayacağım Gamer PC' de RX 470 olmasını istiyorum. Ama bunu belli bütçe altında yapmak istiyorum. RX 470' e darboğaz yapmayan bir işlemci istiyorum (i3 6100 yapar mı acaba? diye sorularım var). (Kasa mini tower olabilir, yeter ki istediğim şeyler olsun. ) Önerilerinizi bekliyorum!

Yani diyosunki rx 470 olsun diğerleri çöp olsun.Ekran kartı ön planda diye gerekeni aşmamak lazım.

Herkese merhaba, toplayacağım Gamer PC' de RX 470 olmasını istiyorum. Ama bunu belli bütçe altında yapmak istiyorum. RX 470' e darboğaz yapmayan bir işlemci istiyorum (i3 6100 yapar mı acaba? diye sorularım var). (Kasa mini tower olabilir, yeter ki istediğim şeyler olsun. ) Önerilerinizi bekliyorum!

İ5 6400 ile 6402P tercih edilmeli o ekran kartının yanına.Yoksa yeterince iyi fps alamassın.

Yani diyosunki rx 470 olsun diğerleri çöp olsun.Ekran kartı ön planda diye gerekeni aşmamak lazım.

İ5 6400 ile 6402P tercih edilmeli o ekran kartının yanına.Yoksa yeterince iyi fps alamassın.
İ3 6100 ve Rx 470 en ufak bir darboğaz yapmaz.Bundan emin olabilirsiniz.i3 6100'ü diğer 'i3'lerle karşılaştırmayınız...

İ3 6100 ve RX 470 darboğaz yapmayacaktır. En fazla GTA V de İ5 6400 ile 75 FPS alacağınız yerde i3 6100 ile 70 FPS alırsınız. Bunu da farketmezsiniz bile.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı