2000 TL sistem önerisi

Bana 2000 TL bütçe ile PC dizer misiniz? Sadece kasa olacak ama. Orta bir sistem olacak zaten Fortnite Valorant GTA 5 bu oyunları oynamak istiyorum. Y
Bütçeyi azıcık arttırıp bu sistemi alabilirsiniz.

Toplam 2500TL, bütçe arttırıp böyle ya da APU sistem toplayın bir müddet 8 GB RAM ve uzay montaj ile idare edin.

Bütçeyi azıcık arttırıp bu sistemi alabilirsiniz.

Bence arkadaş kasa almasın uzay montaj yapsın tozlanmaması ve düşmemesi yeter zaten PSU da mümkünse C4 dediğimiz 100 TL'liklerden olmalı sistem güzel olmuş bu arada.

2100 TL'ye daha GTX 650'den iyisi yok mu? Hahahahha komikmiş. 😂

Dostum önüme çıkan ilk ilanı ona örnek olarak attım. Hem zaten fark ettiysem hangi ilde yaşıyorsunuz diye sormadım adam alırken kendi ilinden alacak zaten. En sonuna da zaten araştırın yazdım gerisi sizde sizin kararınız anlamında. Aslında ufak bir beyni kullanma ile ne yaptığımı sorgulayabilir ve mantıklı sonuca varabilirsiniz. Tavsiye ederim, iyi günler.

Dostum önüme çıkan ilk ilanı ona örnek olarak attım. Hem zaten fark ettiysem hangi ilde yaşıyorsunuz diye sormadım adam alırken kendi ilinden alacak zaten. En sonuna da zaten araştırın yazdım gerisi sizde sizin kararınız anlamında. Aslında ufak bir beyni kullanma ile ne yaptığımı sorgulayabilir ve mantıklı sonuca varabilirsiniz. Tavsiye ederim, iyi günler.

Size değil satan adama yazdım.

Bana 2000 TL bütçe ile PC dizer misiniz? Sadece kasa olacak ama. Orta bir sistem olacak zaten Fortnite Valorant GTA 5 bu oyunları oynamak istiyorum. Y

Fortnite ve GTA 5 bu parayla çok kötü oynanır.

GTA 5 yüksek ayarlar 60-70 FPS? 🤣🤣🤣🤣 iyi sallamış en fazla 30-40 alırsın o da en düşük ayarlarda.

Geri
Yukarı