2000 TL Sistem tavsiyesi

Yani oyunu çok bilmiyorum ama steam de oyunun min. gereksinimlerinde 750ti,660 var
HD 6770 yerine 6870 daha iyi olacaktır

Yani oyunu çok bilmiyorum ama steam de oyunun min. gereksinimlerinde 750ti,660 var
HD 6770 yerine 6870 daha iyi olacaktır
1600 Mhz Ram çok yavaş olur gibi ama fena sistemede benzemiyor. Tavsiyeniz için teşekkürler 😃

1600 MHz RAM çok yavaş olur gibi ama fena sistemede benzemiyor. Tavsiyeniz için teşekkürler 😃h

Darwin project oyununda en az 20 FPS versin yeter.

İmkansiz hocam 2000 TL'ye en düşük ayarlar 30 FPS de bile GTX 970 istiyor hocam.
Yani oyunu çok bilmiyorum ama Steam de oyununmin. Gereksinimlerinde 750 Ti, 660 var.
HD 6770 yerine 6870 daha iyi olacaktır.

Arkadaşın sistemi iyi fakat dediği gibi 750 Ti biraz daha iyi olur.

1600 Mhz Ram çok yavaş olur gibi ama fena sistemede benzemiyor. Tavsiyeniz için teşekkürler 😃
Yani Anakart falan destekliyorsa daha yüksek DDR3 hızlarında ramler daha iyi olur tabi ki :)
İmkansiz hocam 2000 TL'ye en düşük ayarlar 30 FPS de bile GTX 970 istiyor hocam.

Arkadaşın sistemi iyi fakat dediği gibi 750 Ti biraz daha iyi olur.
steam de 750ti diyordu ama en düşükte 970 bile zorlanıyorsa oyunun baya berbat optimizasyonu varmış :D. 2K ya da açcak sistem zor olur o zaman

Darwin project, FPS olarak GTA 5'e benzer değerler vermez mi?

Hayır hocam GTA 5 abartıldığı kadar büyük sistem isteyen bir oyun değil.
Yani anakart falan destekliyorsa daha yüksek DDR3 hızlarında RAM'ler daha iyi olur tabii ki :)

Steam de 750 Ti diyordu ama en düşükte 970 bile zorlanıyorsa oyunun bayağı berbat optimizasyonu varmış :D. 2K ya da açcak sistem zor olur o zaman.

Arkadaş doğru söylüyor maksimum a bakmışım ksura bakmayın orta düşük ayarlarda 40 50 FPS oynarsınız hocam.

Geri
Yukarı