2000 TL sistem toplama

Buyrun
Ekran Alıntısı.JPG

Bunda ramleri unutmuşum paylaştıktan sıonra farkettim ramleri ekleyip tekrar paylaşacağım.

Şu anda vatan bilgisayarın sitesine erişemediğimden ekran görüntüsü atamıyorum ama GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram leri ekleyip SSd yi
Kingston 120GB HyperX FURY Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 500MB / Yazma 500MB) la değiştirirseniz 2085 TL ye bu sistemi toplarsınız.

@Murat_Durmus'un sistemi güzel fakat SSD'yi sistemden çıkarıp ekran kartını yükseltmek daha mantıklı. SSD'yi daha sonra eklemek, ekran kartını yenilemekten daha kolay. O yüzden GSKILL 8 GB (4x2) DDR3 1600 MHz bir RAM ekleyip, SSD'yi çıkarıp 750 Ti yerine R9 280 ya da eğer bütçeyi arttırabilirseniz R9 280x'i sisteme eklersek daha iyi performans alabiliriz.

BuyrunEki Görüntüle 39556

Bunda ramleri unutmuşum paylaştıktan sıonra farkettim ramleri ekleyip tekrar paylaşacağım.

Şu anda vatan bilgisayarın sitesine erişemediğimden ekran görüntüsü atamıyorum ama GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram leri ekleyip SSd yi
Kingston 120GB HyperX FURY Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 500MB / Yazma 500MB) la değiştirirseniz 2085 TL ye bu sistemi toplarsınız.
Oyunları anakart oynatacak herhalde? Ekran kartından pahalı. Kusura bakmayın ama dengesiz bir sistem olmuş. SSD 'ye gerek yok o bütçe için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı