2000 TL sistem toplama

Screenshot (49).png

Bu sistemi tercih edebilirsiniz. Bütçenizi arttırmanız halinde ekran kartını 4GB yapabilirsiniz.

Merhaba, kullandığınız site neresi acaba?
Bende 2500 TL'lik bir sistem toplayacağım bu hafta içinde şu kar biraz yerden kalkarsa :)
Fiyat oldukça uygun gözüküyor, +KDV şeklinde mi fiyat?

Online Alışverişin Güvenli Adresi | WebdenAl.com. Sitede fiyatlandırma +KDV şeklindedir. İsterseniz toplamanız konusunda yardımcı olabilirim.
Teşekkür ederim.
Vatan ve Eksen bilgisayar karışık olarak toplamayı düşünüyorum. İki Firma arasında hangisi ucuzsa o ürünü seçtim.
AnakartMSI H110M Pro VD 202TL
İşlemciİntel Core İ3 6100 426TL
Ramgskill DDR4 ripjawsV 2400MHz 210TL
Ekran K.ASUS GTX950 strix 641
HDDseagate 1TB barracuda 64MB
Veya
WD 1 TB cavier blue
188TL
KasacoolerMaster RC-K350 320TL
MonitorAsus VS229NA 453TL
KDV Dahil 2440TL
[TBODY] TL [/TBODY]

Sadece Vatan Bilgisayar'dan toplarsam fiyatta +100 TL oynama yapıyor.
220 TL civarında bir fark ile İntel i5 6400 tercih edilebiliyor ancak bütçemi çok çok fazla zorlamış olacağım öyle olduğunda.
Doğrusu Motosikletle çektiğim videolarımdan ufak tefek klipler yapıyorum renderingte kesinlikle i56400 olmalı büyük rahatlık dedirtecek kadar bir fark yaratır mı sorunun cevabına göre tercih sebebim olacak.
Yoksa 1.5 aylık benzin param :D

Teşekkür ederim.
Vatan ve Eksen bilgisayar karışık olarak toplamayı düşünüyorum. İki Firma arasında hangisi ucuzsa o ürünü seçtim.
AnakartMSI H110M Pro VD 202TL
İşlemciİntel Core İ3 6100 426TL
Ramgskill DDR4 ripjawsV 2400MHz 210TL
Ekran K.ASUS GTX950 strix 641
HDDseagate 1TB barracuda 64MB
Veya
WD 1 TB cavier blue
188TL
KasacoolerMaster RC-K350 320TL
MonitorAsus VS229NA 453TL
KDV Dahil 2440TL
[TBODY] [/TBODY]
Sadece Vatan Bilgisayar'dan toplarsam fiyatta +100 TL oynama yapıyor.
220 TL civarında bir fark ile İntel i5 6400 tercih edilebiliyor ancak bütçemi çok çok fazla zorlamış olacağım öyle olduğunda.
Doğrusu Motosikletle çektiğim videolarımdan ufak tefek klipler yapıyorum renderingte kesinlikle i56400 olmalı büyük rahatlık dedirtecek kadar bir fark yaratır mı sorunun cevabına göre tercih sebebim olacak.
Yoksa 1.5 aylık benzin param :D
Renderingte aman aman dedirttirecek kadar bir fark yaratmaz. Eğer render üzerine bir bilgisayar topluyorsanız anakartın Mhz'sini arttırıp RAM'leri yüksek frekanslı seçmenizde fayda var.

Renderingte aman aman dedirttirecek kadar bir fark yaratmaz. Eğer render üzerine bir bilgisayar topluyorsanız anakartın Mhz'sini arttırıp RAM'leri yüksek frekanslı seçmenizde fayda var.
Öncelik oyun, render tamamen keyfi, arasıra yapacağım bir işlem.
Aslında Büyük devasa kasalarda harulhurul çalışan bir sistem toplamak hiç istemesemde, illaki bu tarz birşey gerekecek oyunlarda sanırım tatmin edici bir performans elde edebilmek için.

Doğrusu MİNİ APU sisteme GTX960 mini OC'yi ekleyerek devam edeyim diye düşünüyorum ancak rakam farklı olmakla birlikte bir veya iki ay a10 7870k nın sunacağı performansla idare edip ardından 960 miniyi eklemeyi istedim ancak işlemci tarafı nasıl performans sergiler hala şüphelerim var.

Öncelik oyun, render tamamen keyfi, arasıra yapacağım bir işlem.
Aslında Büyük devasa kasalarda harulhurul çalışan bir sistem toplamak hiç istemesemde, illaki bu tarz birşey gerekecek oyunlarda sanırım tatmin edici bir performans elde edebilmek için.

Doğrusu MİNİ APU sisteme GTX960 mini OC'yi ekleyerek devam edeyim diye düşünüyorum ancak rakam farklı olmakla birlikte bir veya iki ay a10 7870k nın sunacağı performansla idare edip ardından 960 miniyi eklemeyi istedim ancak işlemci tarafı nasıl performans sergiler hala şüphelerim var.
APU ile çok uzun süre idare etmeyi düşünüyorsanız sizi üzmez fakat 1 ay sonra ekran kartını ekleyeceğim derseniz bana kalırsa yanlış bir seçim yapmış olursunuz. Benim şahsi fikrimi soracak olursanız ekran kartsız güzel bir skylake sistem toplayıp ileride ekran kartı ekleyin derim ben. Skylake işlemcinin dahili GPU'su oyunları low ayarda rahatlıkla oynatabilmekte.

AnakartMSI H110M Pro VD 202 TL
İşlemciİntel Core i5 6400 673 TL
Ramgskill DDR4 ripjawsV 2400MHz 210 TL
Ekran K.ASUS GTX950 strix641 TL
HDDseagate 1TB barracuda 188 TL
KasacoolerMaster RC-K350 320 TL
MonitorViewsonic VA2261361 TL
KDV Dahil2595 TL
[TBODY] [/TBODY]

Ya İ5 6400 ile bütçemden 100 lira taşarak bunu toplayacağım, yada

AnakartMSI H110I Pro VD 281 TL
İşlemciİntel Core İ3 6100 426 TL
Ramgskill DDR4 ripjawsV 2400MHz 210 TL
Ekran K.ASUS GTX950 strix 640TL
HDDseagate 1TB barracuda 188 TL
Kasathermaltake Core V1 181 TL
MonitorViewsonic VA2261 361 TL
Güç kayn.Cooler Master RS-600 246 TL
KDV Dahil 2534 TL
[TBODY] [/TBODY]

İTX sevdasından vaz geçmeyip İTX kasa fakat i3 İşlemci ile olacak.
İTX'ye işlemci soğutma kısmında stock soğutucu iş görüp yetecek midir onu merak etmekteyim. Sıvı soğutmalar en uygun 250tl lerden başlıyor. :/

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı