2000 TL Sistem Toplama

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Arkadaşlar az bir araştırmayla birkaç sistem buldum:
1. Teknobiyotik E1 Intel i3 9100F 3.6GHz, RX570 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC
Bunun Ryzen versiyonu var ama biraz daha pahalı ondan bunu ekledim bir de SSD çıkaracağım ama ASRock güvenilir mi?

2. Union 2200 [Bafır Adam] | R3 2200G AMD Vega 8 Gpu 8GB DDR4 240GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com
Bu da APU sistem fiyatı iyi bence.

3. DA-V3.5/AMD Ryzen 5 1600/MSI RX570 Armor 4GB OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Bunda limiti bayağı zorlayıp 480GB SSD çıkardım bir de kasayı Power Boost VK-C013B RGB 500W yaptım.

Ama sizin önereceğiniz sistem 2200 falan geçmezse sevinirim. Ya da yukardakilerden hangileri iyidir? Eksi ve artı yönlerini yazar mısınız?
Sizce doların düşmesini bekleyeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans olarak üçüncü sistem daha iyi. İlk sistem de iyi ancak kasadaki PSU hakkında fazla bilgim yok. İyi durmuyor, değiştirme şansınız var ise daha iyi bir kasa alın derim. PSU'nun 80+ sertifikalı olmasında fayda var.

bütçem baya arttı yeni bir konu açtım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı