2000 TL Sıvı soğutma önerisi

Drozvenn

Decapat
Daha fazla  
R5 3600 işlemcim var. Sıcaklıktan dolayı fanı ses yapıyor ve yük altında ısındığını hissediyorum. Kasa Corsair Spec Delta RGB. Sessiz ve renk seçeneklerini bilgisayardan kontrol edebileceğim 2 fanlı bir soğutma istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum fiyat konusunda F/P olsun yeterli. 2000'i geçemem. Aynı zamanda sıvı soğutma Corsair olursa güzel olur.

R5 3600 işlemcim var. Sıcaklıktan dolayı fanı ses yapıyor ve yük altında ısındığını hissediyorum. Kasa Corsair Spec Delta RGB. Sessiz ve renk seçeneklerini bilgisayardan kontrol edebileceğim 2 fanlı bir soğutma istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum fiyat konusunda F/P olsun yeterli. 2000'i geçemem. Aynı zamanda sıvı soğutma Corsair olursa güzel olur.

Corsair diyemem ama bu soğutucu da gayet kaliteli ve performanslıdır

Ama bence gereksiz ryzen 3600 için sıvı soğutma. 500 TL bir hava soğutma yeter. Bunun gibi;

2000 TL altı Corsair sıvı soğutma satılmıyor.

Ama bence gereksiz ryzen 3600 için sıvı soğutma. 500 TL bir hava soğutma yeter. Bunun gibi;
Corsair için sinerjide 3700 diyor.

Corsair için Sinerji'de 3700 diyor.

Hocam 2021 Ağustos ayında Vatan Bilgisayar Kayseri İpeksaray AVM şubesine gitmiştim
İlk tercihim Corsair demiştim bende
Yalnız oradaki masaüstü bilgisayar toplayan yetkili adam
Bu soğutucuyu önerdi 2000 TL'ye almıştım
Gayet de memnunum oyunlarda 50 derecenin üstünü görmüyor
Size 2 adet soğutucu önerdim Xigmatek sadece kullandığım soğutucu olduğunu bilin diye paylaşıyorum

Geri
Yukarı