2000 TL tablet önerisi

244765

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşım için bakıyoruz, dizi izlemek ve ders açmak için kullanılacak. Full HD ve 64 GB olursa güzel olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe aşılırsa:

Bütçe artarsa:

Bütçe aşılırsa:

Bütçe artarsa:
S6 Lite ve Matepad 64 düşünüyordum zaten, beklediğim öneriler geldi. Bütçe birazcık aşılabilir, çok sıkıntı değil. İkisi arasından hangisi neden tercih edilmeli?

200TL verebilirsen kesinlikle rakipsiz. Huawei tablet önermiyorum.

Huawei tablet kullanıyorum s6. listeden iyi dediler ve aldım çok memnunum, ayrıca tamam Huawei olmasın, yine de S6 Lite pek iyi değilmiş, forumdakiler söyledi.

S6 Lite ve matepad 64 düşünüyordum zaten, beklediğim öneriler geldi. Bütçe birazcık aşılabilir, çok sıkıntı değil. İkisi arasından hangisi neden tercih edilmeli?

Matepad ben beğendim, ayrıca bana öneren ve bunları söyleyen de bu forum, Kirin 810 daha iyi olduğunu da bana bu forum söyledi.

S6 Lite ve matepad 64 düşünüyordum zaten, beklediğim öneriler geldi. Bütçe birazcık aşılabilir, çok sıkıntı değil. İkisi arasından hangisi neden tercih edilmeli?

Samsung S6 Lite yonga seti Exynos 9611 olduğu için ve ekranı 1200x2000 olduğu için tercih edilir.

S6 Lite ve Matepad 64 düşünüyordum zaten, beklediğim öneriler geldi. Bütçe birazcık aşılabilir, çok sıkıntı değil. İkisi arasından hangisi neden tercih edilmeli?
Kesinlikle S6 Lite hem kalemi var hem de Kirin 810 gibi bir pil canavarını bulundurmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı